Termín porodu prosinec 2017

2822
2.4.17 22:31

Termin porodu prosinec 2017

Vítám budoucí maminky Střelců či Kozorohů;) :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.4.17 23:11

Ahoj, hlásím se. Dnes 5+0.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
3.4.17 07:01

Ahoj holky, dneska 5+1, k doktorovi jsem objednaná až příští týden..Jsem z toho celá nervozní, protože už mám jednu špatnou zkušenost.:(.tak doufám, že teď bude vše probíhat bez problémů :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 07:40
@Barcet píše:
Ahoj holky, dneska 5+1, k doktorovi jsem objednaná až příští týden..Jsem z toho celá nervozní, protože už mám jednu špatnou zkušenost.:(.tak doufám, že teď bude vše probíhat bez problémů :) :kytka:

Dnes jsem také 5+1 :lol:, k lékaři se chystám cca za tři týdny, když se nebude nic dít. Neboj bude to dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2207
3.4.17 07:41

Ten čas neskutečně letí 8o Nedávno jsem byla v nejcerstvejsi skupince TP srpen 2017 a koukám, že se založil už prosinec, vánoční dárečky :srdce: Tak držím palce, ať jde vše jak má :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 07:47

@Lada84 Jo jo, letí, přijde mi jak včera, co se mi narodilo první dítě a nemohu věřit tomu, že čekám třetí :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2207
3.4.17 07:52

@Katerina000 To je naprosto přesný :palec: A koukám, že máme děťátka, vč. posledního podobně staré. Tak ať se daří, už vám sem nepolezu :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 08:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
3.4.17 08:16
@Katerina000 píše:
Dnes jsem také 5+1 :lol:, k lékaři se chystám cca za tři týdny, když se nebude nic dít. Neboj bude to dobré.

Tééda až za tři týdny, to bych nevydržela…je to naše první mimi, takže jsem vyplašená a strašně nadšenáá..:) tak si fakt přeju, aby bylo vše ok..miminko moc chceme:) Ale do toho 3. měsíce budu jak na trní:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 08:26

@Barcet úplně tě chápu :mrgreen:, já si chci ušetřit ten počáteční stres. Poprvé jsem šla k lékaři moc brzo, nic nebylo vidět, chodila jsem každý den na krev, nervy a stres a nakonec to stejně nedopadlo. Vše bude v pořádku, neboj!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
3.4.17 08:41

@Katerina000 Děkuju :) já naposledy byla ještě dřív, srdíčko krásně bilo, vše vypadalo ok, ale pak jsme se stěhovali a já byla ve stresu a lítala jsem..a asi se něco pokazilo..pár dní na to jsem začala krvácet a od doktora jsem si vyslechla, že miminku už nebije srdíčko..hrůůza..Asi bylo prostě něco špatně..:( Ale teď musím přemýšlet jen pozitivně:)
Jak staré už máš děti? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 12:15

Taky se hlasim :mavam: jeste ale nevim presne termin, zda nam vyjde na listopad nebo prosinec. Kontrola nas ceka az za dva tydny :-/ uz jsem z toho ceka i nervozni 8o ale uz na sobe citim jak se opet zakulacuju tak se ma asi k svetu :mrgreen: jinak doma mam ctyrmesicniho chlapecka :jazyk: je na tom nekdo podobne? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 14:07

@Barcet 5 a 2. Poprvé jsem šla k lékaři příliš brzo, nic neviděl, pak mi každý den odebíral krev, nakonec se objevilo :srdce:, vše se jevilo v pořádku, těhotenství mladší. Když jsem se konečně uklidnila tak v 9 tt přestalo :srdce: tlouct. bylo to první těhotenství a já se bála, že třeba dítě nikdy mít nebudu. Zbytečně. Další dvě těhotenství v naprostém pořádku. Poprvé prostě bylo něco špatně a mělo to tak být. Neboj, bude dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 14:08

@Marketkr bude u Vás veselo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
3.4.17 14:15

@Katerina000 Děkuji za povzbuzení :)
A tak je vám holky už nějak špatně?? Pozorujete nějaké změny? :oops: