Reklama

Prvorodičky Pardubice 6/7 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nocturna
Kecalka 230 příspěvků 6 inzerátů 07.02.17 16:21
Prvorodičky Pardubice 6/7 2017

Najde se tu prvorodička z Pardubic a blízkého okolí s termínem porodu červen / červenec 2017?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 07.02.17 17:24

Ahoj, já teda tehul nejsem, ale z Holic u Pardubic. Plánujeme se začít snažit v létě. Kdepak bys chtěla rodit? :) :kytka:

Nocturna
Kecalka 230 příspěvků 6 inzerátů 07.02.17 17:33

Ahoj, to mi se doma dohadujeme, já bych radši Chrudim a manžel PCe, ale vzhledem k jeho zaměstnání a všemu asi vyhraje

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 12.02.17 13:42

Známá bude rodit tento týden ( snad) v Chrudimi, tak můžu podat aktuální info :)

Nocturna
Kecalka 230 příspěvků 6 inzerátů 12.02.17 14:12

@Kskaja děkuju

SabiVa
Povídálka 47 příspěvků 22.03.17 14:26
Ahooj :)

Ahoj, také čekám první mimčo :)
Termín mám tedy až konec srpna 2017, spíš přelom dle UZ 30.8. a PM 3.9.
Už máš jasno Chrudim/Pardubice? :) A jak u Tebe těho zatím probíhá? Vše ok? :)

Nocturna
Kecalka 230 příspěvků 6 inzerátů 22.03.17 15:39

Ahojky, jsem ráda, že se někdo ozval. :dance: Jsi přímo z Pce? Nakonec budu rodit v Pce, v dubnu budeme chodit na předporodní, tak jsem na to zvědavá. U nás zatím probíhá vše jak má, jsem už na konci 26tt - dle UZ. Ale ještě je před námi dlouhá doba. A co u tebe, vše OK :palec:

SabiVa
Povídálka 47 příspěvků 23.03.17 08:11

Přímo Pardubice - Polabiny, co Ty? :) Tak to mi pak napíšeš, jak bude probíhat předporodní. Já jsem 17+1 a vše probíhá ok.
Už mi teda celkem roste bříško, dokonce už jsem si musela pořídit ty těho kalhoty :D Čekám, že každou chvilku, už ucítím miminko - moc se na to těším :srdce:
Zatím nevíme jestli holčička nebo kluk, tak jsem stále připravená na obě varianty :)
Co Ty, jak se cítíš - vnímáš už miminko? :)

Nocturna
Kecalka 230 příspěvků 6 inzerátů 23.03.17 09:12

@SabiVa Já skoro kousek od tebe - Staré Hradiště, ale v Polabkách bydlí tchýně a mám tam i známou :-D Tak to já kalhoty pořizovala už někdy okolo 10 tt, protože do svých jsem se už nevešla a na legíny byla kosa :lol: Tak v tvém tt jsme už věděli, že to bude kluk, asi byl zrovna dobře natočený, doktor si byl jistý na 200% a při druhém screeningu to zase potvrdil. A už nám i ukazuje, že bude po nás :dance:
No, celkově mi přijde, že o něm vím skoro od začátku - cítila jsem drobné šimrání v místě uložení, to se postupně stupňovalo. No a teď už je i občas vidět, když se tam vrtí - tak se mi chvějě břicho nebo i cítíme, když kopne. Je to úžasný pocit :dance:

Nocturna
Kecalka 230 příspěvků 6 inzerátů 26.03.17 19:16

@SabiVa Ahojky, tak co u tebe nového? :lol:

SabiVa
Povídálka 47 příspěvků 27.03.17 09:42

@Nocturna Čauky :)
Občas zacítím takové lehké bublinky nebo šimrání v oblasti bříška, ta se těším až konečně příjde nějaký ten kopaneček :dance:
V půlce dubna jdu na kontrolu a UZ, tak se těším. Třeba už budu vědět jestli holčička nebo chlapeček :)
Co Ty? Něco nového? :) A jak to vůbec máš s prací - chodíš, popřípadě víš do kdy budeš?

Nocturna
Kecalka 230 příspěvků 6 inzerátů 27.03.17 10:53

@SabiVa Ahojky, já jdu na UZ 11.4., tak doufám, že vše bude OK. Tak nám to doktor řekl v 16tt, ale musí být prcek dobře natočený, některé maminy, to nevědí pomalu do porodu :lol:
Já jsem od začátku doma, pracovala jsem jako rehabilitační v domácí péči, takže bych to moc nedávala a teď se už pomalu nevejdu ani za volant :lol: Takže do města busem a delší vzdálenosti s manželem :lol: A co ty, jsi doma, nebo chodíš do práce?
Taky jsme pomalu začali zařizovat pokojíček, odpolko jedeme pro nábytek :dance:

SabiVa
Povídálka 47 příspěvků 29.03.17 09:43

@Nocturna Ahooj :) Já do práce normálně chodím a měla bych cca někdy do začátku července. Ale někdy je to náročné, dojíždím každý den hoďku do práce a odpo zas zpět. Takže přijedu domů a musím hned něco dělat - úklid, jídlo,… jakmile si na chvíli sednu, tak na mně padne únava a to je konečná, to už pak skoro nic neudělám :D.
Jak dopadlo pořizování pokojíčku - nábytku? Pořídili jste, co jste chtěli? :)
Já zatím jen vyhlížím. V červenci nás čeká lehká rekonstrukce, takže s pokojíčkem začnu až tak v srpnu :?

Nocturna
Kecalka 230 příspěvků 6 inzerátů 29.03.17 12:55

@SabiVa Ahojky, a kam dojíždíš. Já, když jsem se s manželem seznámila, tak jsem pracovala v Litomyšli, to potom bylo dojíždění :lol:
Sehnali, měla jsem to přes e-shop objednané a akorát jsme to platili a vyzvedávali. Teď už máme skoro vše sestavené a začíná se to rýsovat. Je pravda, že nejdeme do úplně dětského, ale spíše studentského, aby to taky chvíli vydrželo :lol:
A s rekonstrukcí taky začínáme, naštěstí jen venkovní a to snad stihneme než se malej narodí, naplánováno to máme, tak uvidíme co realita. :dance:

SabiVa
Povídálka 47 příspěvků 04.04.17 11:18

@Nocturna Dojíždím do Staré Boleslavi, na štěstí Hradecká je celkem rozumná dálnice, takže se to dá :D.
A jak to máš s postýlkou? Já přemýšlím o té co se dá nastavit na výšku a „připojit“ k naší posteli, abych měla mimi u sebe.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama