Poradna duly
Jana Čurdová
Ahojky, do této skupinky zvu všechny těhulky a budoucí maminky z Českých Budějovic a okolí ![]()
Ať už třeba jen na pokec nebo na vytvoření nových přátelství ![]()
Ahojda, já mám termín v září a momentálně jsem z ČB, ale pravděpodobně se budeme stěhovat ![]()
Jinak ja mam sice dle posledni menstr. termin na rijen, ale cekame dvojcatka takze to muze byt klidne v zari nebo v srpnu ![]()
@Rady93 Já sem šla na vysokou a přítel se za mnou přistěhoval
Takže jsme tu sami…A bylo by to pro mě asi těžké - on jezdí přes týden na montáže a znám tu jen spolužáky…Nedejbože, když bych byla nemocná nebo jen potřebovala na chvilku vypnout
Stěhujeme se zpátky kousek od Havlíčkova Brodu, odkud pocházím
Mám tam rodiče, bráchu, veškeré příbuzenstvo, a všichni jsou hrozně nadšení a těší se
Chceme tam být jen tak 2-3 roky, než to malé povyroste, pak se chceme vrátit do ČB (abych dodělala školu a navíc - hrozně jsme si to tu zamilovali) ![]()
Jo takhle coz to celkem chapu, to je jasne ![]()
Jj planovany, pred pul rokem to nevyslo a ted rovnou dvojcata ![]()
@Rady93 To je krásný, gratuluju
My teda snad jen jedno, i když ze začátku jsem měla trochu podezření na dvě
Tak doufám, že se jedno neschovává ![]()
@Patie heled ja byla na utz pred txdnem a bylo tam jedno, a po tydnu dve i dve srdficka
![]()
@Rady93 Jeeee a tos byla v kolikátým?
Já měla poslední utz 6+4 a jedno ![]()
A měla jsi podezření na dvě? Nějaký „šestý smysl“ nebo tak něco? Mě to furt žere, hlavně kvůli tomu počátečnímu hCG, ale vím, že je to asi blbost, protože záleží na růstu - a od té doby mi ho nikdo neměřil ![]()
@Patie kdyz sem byla prvne rak sem byla v sestym a nebylo videt ani embryo jen gestacni vacek. A za tyden tedy v 7tt srdicka dve
![]()
Sesty smysl? Vubec pac sem se strachovala aby to bylo vubec v poradku kdyz sem krvacela takze po tydnu nervozity uzasna zprava ![]()
Ahojky, já mám termín až začátek prosince. Prosím prosím můžu se přidat?
chtěla bych poznat nějaké těhulky z Budějc ![]()
@miška 87 Ahojky vítám te tady
konecne se nejaka tehulka z Cb ozvala sem si myslela ze sem tu snad jen ja ![]()
V kolikatem si týdnu? ![]()
@Rady93 ahojky, teprve v 6. a ty? co čtu tak se stěhuješ z Budějc? a dvojčátka? no ne
krásný