Těhulky České Budějovice - termín srpen- říjen 2017

121
18.2.17 12:44

Těhulky České Budějovice - termín srpen- říjen 2017

Ahojky, do této skupinky zvu všechny těhulky a budoucí maminky z Českých Budějovic a okolí :kytka:
Ať už třeba jen na pokec nebo na vytvoření nových přátelství :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2468
18.2.17 12:46

Ahojda, já mám termín v září a momentálně jsem z ČB, ale pravděpodobně se budeme stěhovat :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
18.2.17 12:47

@Patie Ahojky, jakto ze se budete stehovat a kam? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
18.2.17 12:50

Jinak ja mam sice dle posledni menstr. termin na rijen, ale cekame dvojcatka takze to muze byt klidne v zari nebo v srpnu :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2468
18.2.17 12:56

@Rady93 Já sem šla na vysokou a přítel se za mnou přistěhoval :) Takže jsme tu sami…A bylo by to pro mě asi těžké - on jezdí přes týden na montáže a znám tu jen spolužáky…Nedejbože, když bych byla nemocná nebo jen potřebovala na chvilku vypnout :) Stěhujeme se zpátky kousek od Havlíčkova Brodu, odkud pocházím :) Mám tam rodiče, bráchu, veškeré příbuzenstvo, a všichni jsou hrozně nadšení a těší se :) Chceme tam být jen tak 2-3 roky, než to malé povyroste, pak se chceme vrátit do ČB (abych dodělala školu a navíc - hrozně jsme si to tu zamilovali) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2468
18.2.17 12:56

A mimča byla plánovaná? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
18.2.17 13:29

Jo takhle coz to celkem chapu, to je jasne :lol:
Jj planovany, pred pul rokem to nevyslo a ted rovnou dvojcata ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2468
18.2.17 13:33

@Rady93 To je krásný, gratuluju :kytka: My teda snad jen jedno, i když ze začátku jsem měla trochu podezření na dvě :D Tak doufám, že se jedno neschovává :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
18.2.17 13:53

@Patie heled ja byla na utz pred txdnem a bylo tam jedno, a po tydnu dve i dve srdficka :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2468
18.2.17 16:28

@Rady93 Jeeee a tos byla v kolikátým? :lol: Já měla poslední utz 6+4 a jedno :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2468
18.2.17 16:29

A měla jsi podezření na dvě? Nějaký „šestý smysl“ nebo tak něco? Mě to furt žere, hlavně kvůli tomu počátečnímu hCG, ale vím, že je to asi blbost, protože záleží na růstu - a od té doby mi ho nikdo neměřil :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
18.2.17 21:21

@Patie kdyz sem byla prvne rak sem byla v sestym a nebylo videt ani embryo jen gestacni vacek. A za tyden tedy v 7tt srdicka dve :srdce: :srdce: :dance:
Sesty smysl? Vubec pac sem se strachovala aby to bylo vubec v poradku kdyz sem krvacela takze po tydnu nervozity uzasna zprava :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
8.4.17 22:59

Ahojky, já mám termín až začátek prosince. Prosím prosím můžu se přidat? :mrgreen: :kytka: chtěla bych poznat nějaké těhulky z Budějc :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
10.4.17 09:39

@miška 87 Ahojky vítám te tady :) konecne se nejaka tehulka z Cb ozvala sem si myslela ze sem tu snad jen ja :mrgreen:
V kolikatem si týdnu? :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
10.4.17 20:45

@Rady93 ahojky, teprve v 6. a ty? co čtu tak se stěhuješ z Budějc? a dvojčátka? no ne :srdce: krásný

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová