Termín srpen - září 2021 Jaké oblečení?

Anonymní
1.8.21 21:20

Termín Srpen- září 2021 Jaké oblečení?

Pěkný večer maminky. Jaké oblečení je dobré mít pro miminko když se narodí v srpnu nebo v září? Je už vhodné mít i fusak nebo ne? Děkuji :palec: ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24301
1.8.21 21:25

Fusak můžeš mít nějaký lehčí podzimní, ale ani klasický teplý se neztratí, ten využiješ možná koncem října taky. Na tuhle dobu jsou fajn třeba takové ty plyšové overaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
1.8.21 21:26

Jako na cestu domů z porodnice? Nebo na kdy? V srpnu a na září ještě ne ale v říjnu už možná jo, a nebo teplejší oblečení…já mám teda připravený až na zimu…a jinak mám různé teplejsi oblečky… Kombinézy apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
1.8.21 21:30

Ja jsem zatim vyprala obleceni po starsim do velikosti 68 vcetne. Jinak beru do porodnice body, dupacky, overal, mikinu. Uvidim, podle pocasi, v nejhorsim to jisti deka pres autosedacku na tech par kroku na parkoviste. Do kocarku mam lehoucky latkovy fusak, tak nejspis zatim ten. Zalezi i jak bude, jestli 25 st nebo 15 st.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 21:32
@Vladusxx píše:
Jako na cestu domů z porodnice? Nebo na kdy? V srpnu a na září ještě ne ale v říjnu už možná jo, a nebo teplejší oblečení…já mám teda připravený až na zimu…a jinak mám různé teplejsi oblečky… Kombinézy apod…

Mám 1 plyšový overálek a 1 bundičku ze semiše dupačky a tak. Jen nevím zda li Mám koupit ještě nějakou kombinézku už na zimu a zda li ve velkosti 56 a nebo 62 nebo 67 už? Říkám si co když bude v půli srpna nebo začátkem září chladněji jak miminko obléci

• Citovat
  • Nahlásit
25334
1.8.21 21:35
@Anonymní píše:
Mám 1 plyšový overálek a 1 bundičku ze semiše dupačky a tak. Jen nevím zda li Mám koupit ještě nějakou kombinézku už na zimu a zda li ve velkosti 56 a nebo 62 nebo 67 už? Říkám si co když bude v půli srpna nebo začátkem září chladněji jak miminko obléci [/citace
v srpnu a začátkem září bývá i 30 stupňů běžně, vždyť to dítě povezete v autě, ne?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
1.8.21 21:35

Já budu rodit 9.8. domu půjdem nejspíš 13. Ten týden má být vedro..mám připravený lehký overal a tenkou deku. Kdyby náhodou bylo chladno dám avízo aby babičky manželovi připravily pro mimčo něco teplejšího na sebe co sebou má vzít až pro nás pojede :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
1.8.21 21:39

@stinga přesně, navíc myslím že není problém kdyžtak někoho vyslat koupit teplejší oblečení kdyby náhodou bylo chladněji… Já mám několik kombinéz od nejmenších velikosti až po rok a půl cca. Ale vše sem zdědila… Být tebou zatím nic nekupuji když nevíš jak mimčo bude velké a jak rychle poroste..dneska není problém zaběhnout do obchodu nebo objednat na netu a za dva dni to máš doma ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
1.8.21 21:44

@Vladusxx taky bych se tak spolehla, DM, HM, a e-shop to jisti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24301
1.8.21 21:46
@Anonymní píše:
Mám 1 plyšový overálek a 1 bundičku ze semiše dupačky a tak. Jen nevím zda li Mám koupit ještě nějakou kombinézku už na zimu a zda li ve velkosti 56 a nebo 62 nebo 67 už? Říkám si co když bude v půli srpna nebo začátkem září chladněji jak miminko obléci

Kombinézu nekupuj, to je zbytečné a v zimě velikost 56-62 určitě bude malá. Ten fusak klidně kup, ten se neztratí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4329
1.8.21 21:47

Rodila jsem konec srpna 2015, venku zima, vůbec jsem to necekala. Malý měl normální bavlněný komplet ( polodupacky a body) na to jsem mu dala teplejší mikinu s kapucí a zabalila jsem ho do chlupaté deky. Úplně to stačilo na ten přechod z porodnice do auta ( tuším ze tehdy bylo 16-18 stupňů a studený vítr). Ted mam termín na konec října a řeším to chlupatým overalem a dekou. V te sedačce jsou dost krytí a ta deka prostě musí stačit, když se to miminko pěkně zachumla az po bradu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 21:49

Taky budu rodit v srpnu, dvojcata, a pro holcicku mam slaboucky kabatek, leginky, ponozky a slabou cepicku, pro klucika to same, jen misto leginek slabe teplacky.
Do vajicek pro kazdeho jeste pripdne plenku na prehozeni, nebo slabsi deku, bude-li zima.

• Citovat
  • Nahlásit
2642
1.8.21 21:51

@Vladusxx už to máš za pár 😁 ❤️😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
1.8.21 21:53

Fusak jsem měla takový prechodovy na jaro/podzim, zimní jsme porizovali až později.
Z oblečení jsem využívala v prvních týdnech nejvíce overaly, polo/dupacky, dlouhé body. Lehké svetriky, mikiny, tenké čepice. Naopak krátké body apod. letní oblečení. Dcera nar na konci srpna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770
1.8.21 21:53

Fusak se ti neztratí. Taky jsem měla a to je dcera v dubnu, on se hodí většinou pak i další zimu. Jinak bych nic extra dopředu nakupovala. Pokud nebydlís nekde na samotě u lesa tak to seženeš dneska skoro na kazdym rohu. Nevíš jak se to narodi velký miminko a jak bude rychle růst. Já mám ve skříni krásnou kombinezu co jsme dostali od babičky velikost 62 a tu měla dcera v létě takže ji neměla ani jednou na sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat