14 den po ET - Dr. viděl na UZ tečky, ale test je negativní

11.9.10 16:20

test

ahoj,chtela jsem se zeptat.jsem dnes 14.den po emryotransferu dvou embryi.ve stredu jsem byla u sveho gynekologa na ultrazvuk a videl tam 2 tecky.a rikal ze to vipada ,ze se chytly obe embrya.ale musel to hodne zvetsit.dnes jsem si delala teh.test a ten se ukazal negativni.za celou dobu jsen nespinila a ani nekrvacela.v pondeli v 16.den od transferu jdu na testy z krve.tak nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8928
11.9.10 16:31

Pokud neví doktor, ani ty, tak my taky vědět nebudeme :wink: Ale vydrž, 14 dní po transferu je ještě dost brzo na ultrazvuk. Uvidíš z krve, v krvi je víc hCG než v moči :wink: Držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HMarketa
11.9.10 16:33

Moc ti držím palečky, ať ti to výjde. Co se týče testů, tak na něj moc nedej, já jsem sice otěhotněla klasicky, ale taky jsem si dělala pořád testy, vyšel mi negativní, ale doktor potvrdil opak a měl pravdu. Prý ty testy ti to zobrazí mnohem později -asi záleží na druhu, tak buď v klidu a v pondělí uvidíš. Potom napiš, jak jsi dopadla, moc držím palečky ještě jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
11.9.10 16:41

dekuji za odpoved.prave ja jsem sla ke svymu doktoroj jen pro utrogestan,tak me zrovna udelal ten ultrazvuk.ale sam rikal,ze tam jsou dve tecky,sice spatne videt,ze je to jeste malinky,ale ze se tam urcite neco deje.dnes mam prave 14 den.a prsa me boli,ale jinak nejake zmeny nepocituju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17268
11.9.10 20:06

monika a neberu standartne krv na 14 dni po ET ??? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu