Dítě má teploty, udělat covid test?

17.7.21 15:50

Test covid?

Dobrý den přeji, prosím o informaci..Dcera 3,5 má od včera teplotu,38.1,dnes dokonce 38.6 jinak se jí pohybuje okolo 37.5.Nejsem si vědoma kde by k ní mohla přijit a tak mě samozřejmě hned napadl covi, v rodině ho nemáme ale chodí do školky..vzhledem k tomu že máme jet ve čtvrtek na dovču, nechali byste dítě otestovat? nebo nemám stresovat? blbá doba tohle..děkuji za odpověď :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30673
17.7.21 15:52
@Mischelllle píše:
Dobrý den přeji, prosím o informaci..Dcera 3,5 má od včera teplotu,38.1,dnes dokonce 38.6 jinak se jí pohybuje okolo 37.5.Nejsem si vědoma kde by k ní mohla přijit a tak mě samozřejmě hned napadl covi, v rodině ho nemáme ale chodí do školky..vzhledem k tomu že máme jet ve čtvrtek na dovču, nechali byste dítě otestovat? nebo nemám stresovat? blbá doba tohle..děkuji za odpověď :oops:

Nechala bych otestovat. Stejně pokud budete muset k doktorce, tak by ten test nechala zřejmě dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15971
17.7.21 15:59
@Mischelllle píše:
Dobrý den přeji, prosím o informaci..Dcera 3,5 má od včera teplotu,38.1,dnes dokonce 38.6 jinak se jí pohybuje okolo 37.5.Nejsem si vědoma kde by k ní mohla přijit a tak mě samozřejmě hned napadl covi, v rodině ho nemáme ale chodí do školky..vzhledem k tomu že máme jet ve čtvrtek na dovču, nechali byste dítě otestovat? nebo nemám stresovat? blbá doba tohle..děkuji za odpověď :oops:

Pred odjezdem na dovolenou bych chtela vedet, jestli je to jen letni viroza anebo de..lni covid a tim padem se nikam nejede :zed:
Jak pises… blba doba :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
17.7.21 16:11

Presne tak, blba doba. Asi bych zkusila domaci covid test. A presne z techto duvodu nedavame deti aspon 2 tydny pred dovolenou do skolky :( Do skoly musime, ale tam ty virozy tak neradi. Jenze my mame vyhodu, ze jsem na materske, takze nemusime resit hlidani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22463
17.7.21 16:17

Koupila bych aspon ten domácí test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21501
17.7.21 16:21

Rozhodně otestovat a ideálně pcr test. Pokzd má fakt covid, tak vy můžete být pozitivní taky a dovolenou strávit někde na hotelu v izolaci, pokud teda jedete do zahraničí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
20.7.21 12:22

Tak pokud jedete do zahraničí tak se budete testovat všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16589
20.7.21 12:24
@Mischelllle píše:

Pokud ve čtvrtek odjíždíte, musíte test stejně mít všichni, ne? :nevim: Takže bych dceru samozřejmě nechala otestovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat