Test na cukrovku dotaz

10
25.9.20 08:14

test na cukrovku dotaz

Ahoj chci se zeptat muzu pri testu na cukrovku v tehotenstvy krome ciste vody aspon zvikacku? Vetsinou se mi pri odberech na lacno dela dost blbe, tak adpon neco.
Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1798
25.9.20 08:19

Já bych to neriskovala :think: ve žvýkačce bude asi cukr nebo nějaké sladidlo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
25.9.20 08:21

Bohužel ani zvykacku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
25.9.20 08:21

Já se nesměla třeba ani té čisté vody napít :think: Ani v jednom těhotenství. Ale třebas známá mohla aj džus 8o takže bych se zeptala přímo svého lékaře / lékařky a nebo na těch odběrech ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
25.9.20 08:23

Já u první měla dovoleny černý čaj. U druhé teď jen čistou neperlivou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
25.9.20 08:24

@shadowbabe mě dovolili skleničku vody na zapití :D ale víc nic, ptž by to ředilo krev bo co aby byly správné výsledky. Těšila jsem se že si skočím během toho dlouhého čekání alespoň pro chlebíček bohužel mohla jsem si pro něj jít až pak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
25.9.20 08:32
@Meleys píše:
@shadowbabe mě dovolili skleničku vody na zapití :D ale víc nic, ptž by to ředilo krev bo co aby byly správné výsledky. Těšila jsem se že si skočím během toho dlouhého čekání alespoň pro chlebíček bohužel mohla jsem si pro něj jít až pak :lol:

Hlavně, že se chlebíček nakonec konal :palec: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1521
25.9.20 08:42

@Meleys pro mě dojel manžel a zapomněl svačinu. Myslela jsem, že ho uškrtím :cert: Jinak taky jsem nemohla ani vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7740
25.9.20 09:10
@0Martina píše:
Ahoj chci se zeptat muzu pri testu na cukrovku v tehotenstvy krome ciste vody aspon zvikacku? Vetsinou se mi pri odberech na lacno dela dost blbe, tak adpon neco.
Diky

Zvejka má cukr nebo obsahuje jiné sladidlo..max trochu popíjet vodu, záleží kam jdeš na cukr..ale dá se.to zvládnout..já z lačného žaludku zvracim, měla jsem strach ale dobrý..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13610
25.9.20 11:49

Zvikacku neznám, žvýkačku určitě ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
25.9.20 11:53
@Sue2008 píše:
@Meleys pro mě dojel manžel a zapomněl svačinu. Myslela jsem, že ho uškrtím :cert: Jinak taky jsem nemohla ani vodu.

Proto my nic neriskovali a po tom všem jsme šli na pěkný snídaňo-brunch :)
Vše bylo ok, takže byl i zákusek a pohár :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama