Test otcovství - možnosti testů

Anonymní
26.10.20 19:07

Test otcovství - možnosti testů

Dobrý den,
Chtěla bych poprosit.. Jak se dají udělat testy otcovství v době ranného těhotenství?
Prosím, neodsuzujte mě, na rovinu.. Nevím, čí dítě je.. A ano, udělala sem blbost, vm to. Jaké jsou možnosti? Peníze nejsou problém, ale potřebuji anonymně a rychle, moc děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28167
26.10.20 19:32
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Chtěla bych poprosit.. Jak se dají udělat testy otcovství v době ranného těhotenství?
Prosím, neodsuzujte mě, na rovinu.. Nevím, čí dítě je.. A ano, udělala sem blbost, vm to. Jaké jsou možnosti? Peníze nejsou problém, ale potřebuji anonymně a rychle, moc děkuji za zkušenosti.

Odeberou ti krev a domnělému otci. Pak porovnají DNA jeho s tou, co ti koluje v krvi od miminka. Jestli jsi nespala s bratry, je to celkem spolehlivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
26.10.20 19:36

Test otcovství se snad může udělat až u narozeného dítěte, pokud se nemýlím. V těhotenství to zjistit nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
26.10.20 19:39

Jde to zjistit z krve, najdi si prenatální test otcovství, dělá to více klinik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28167
26.10.20 20:02
@nikive píše:
Test otcovství se snad může udělat až u narozeného dítěte, pokud se nemýlím. V těhotenství to zjistit nejde.

Už jde. Ale nesmí obcovat zároveň s bratry. To by nebylo moc průkazné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60858
26.10.20 20:38

Jde to z krve.. Ale lepší je počkat po narození :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 22:07

@martina.se Moc děkuji, nemohu čekat do narození… S přítelem jsem nespala delší dobu… 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 22:08

@Russet Ne, brachovi je 11. 😂 A jiný rodinný příslušník to také nebyl. Jinak moc děkuji.

Příspěvek upraven 26.10.20 v 22:14

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 22:09

@Beckyttine5 moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
83
26.10.20 22:09
@Anonymní píše:
@martina.se Moc děkuji, nemohu čekat do narození… S přítelem jsem nespala delší dobu… 8o

Tak když jste s přítelem nespala, tak to jeho asi nebude ne :nevim:? Bože ženský, proč to děláte. Sobě, partnerovi a nakonec i tomu malýmu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 22:16

@Suelinda No, jsem o to, že nevím, jak tě. Plod je starý a nechci, aby měl nějaké podezření, měli jsme teď špatné období. :?

• Citovat
  • Nahlásit
28167
26.10.20 22:22
@Anonymní píše:
@Suelinda No, jsem o to, že nevím, jak tě. Plod je starý a nechci, aby měl nějaké podezření, měli jsme teď špatné období. :?

Moje dítě je kopií svého otce. Nebojíš se, že bude zoufale manželovi nepodobné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28167
26.10.20 22:24

A milenec byl srozumněn s tím, že půjde na krev, aby se zjistilo, jestli to dítě je jeho? Nebojíš se, že tě kopnou do zadku oba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 22:30
@Russet píše:
A milenec byl srozumněn s tím, že půjde na krev, aby se zjistilo, jestli to dítě je jeho? Nebojíš se, že tě kopnou do zadku oba?

Ne, u milence se toho rozhodne nebojím.. Je to celé dost složité.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 22:38
@Russet píše:
Moje dítě je kopií svého otce. Nebojíš se, že bude zoufale manželovi nepodobné?

To se spis bojím, že bude podobné milenci.. Přítel s nim totiž tráví asi 50 hodin týdně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama