Jak vybrat tašku do porodnice

Anonymní
26.10.20 15:53

Jak vybrat tašku do porodnice

Ahoj holky, jaké máte tašky do porodnice? Mně přijdou všechny malé :( :D vybírám furt nevim jakou, tak bych potřebovala radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5465
26.10.20 15:55

V životě jste neměla v ruce nějakou cestovní tašku? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
26.10.20 15:57

Ježiš to je strašný problém :zed: promiň, nemohla jsem si to odpustit napsat, to je snad nejblbější dotaz měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
26.10.20 16:02

Vzala jsem si kufr co jsem měla doma. Normální střední kufr na kolečkách. :-) A jak se mnou krásně cestoval, když jsme se měsíc před porodem stěhovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51414
26.10.20 16:02

Koukla jsem, co mám doma, a vybrala malej kufřík. Kdybych ho neměla, vezmu sportovní tašku. A kdybych ji neměla… tak vezmu jinou tašku, co mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19644
26.10.20 16:06

Vzala sem si proste normalni sportovni tasku. Co s sebou musis tahat? Ja brala tasticku s drogerii, nejake spodni pradlo, pantofle, mobil, knizku a 3 pyzama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29397
26.10.20 16:06

Ježíši :lol: :lol: :lol: :lol: :zed: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5175
26.10.20 16:08

Já bych to sbalila do batohu… Však těch věcí tolik není, nejedeš na dovolenou. Mám malou sportovní tašku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22225
26.10.20 16:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jaké máte tašky do porodnice? Mně přijdou všechny malé :( :D vybírám furt nevim jakou, tak bych potřebovala radu.

Holka, nejedeš do lázní :mrgreen:
Idealní kufr na kolečkách. Jak vypadá je fuk, důležitý je obsah :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
26.10.20 16:12

Já jsem měla kufr na kolečkách. Tatínek se ptal, jestli se tam stěhuju :lol: Hodně místa zabral tlustý župan a zavinovačka pro miminko. Ani jedno jsem nakonec nepotřebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
26.10.20 16:13

Měla jsem malý kufr na kolečkách, protože do mě porodnice jsem musela mít i pleny pro miminko a porodnické vložky pro mě. Takže do tašky bych to nenaskladala. Jinak teda děvče, jestli se musíš ptát na takové základní věci, tak tě čeká hooodne googleni, až se ti to narodí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
26.10.20 16:18

Měla jsem dvě menší tašky, jedna k porodu a druhá na šestinedělí (doporučovali např. vlastní ručníky a chtěla jsem mít i župan). Ale dotaz je to poněkud zvláštní, vždyť má snad každý doma nějakou tašku přes rameno, batoh, kufr nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14157
26.10.20 16:22

Ty na to budeš kupovat speciální tašku? By me zajímalo proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
26.10.20 18:11

Kamarádka měla tři tašky, jednu na porodní sál, jednu na sestinedeli a jednu pro miminko a pro sebe na odjezd z porodnice.

Podle me by stačilo mit nějakou menší nahoře otevřenou kabelku na ten sál, pak nějakou tašku na sestinedeli, nebo i kufr (záleží, zda tvá porodnice poskytuje ženám vložky a miminkum plenky, ne všude je to samozřejmost), a klidne i kocarkovou tašku, se kterou pro vás přijde muž a kde budeš mit věci na miminko a třeba i něco na sebe pro sebe na ten odjezd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19224
26.10.20 18:18

Tím, že nejsou návštěvy, tak jsem měla vše sebou, včetně věci pro mimčo na odjezd. Takže ano, měla jsem plný kufr, který vozím na dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama