Mám strach...zavření firem

Anonymní
26.10.20 07:20

Mám strach...zavření firem

Holky, jsem v 6.měsíci tt, mám strach jak to teď celé bude kvuli tomu blbýmu koronaviru :( četla jsem, že pokud se do úterý čísla nezlepší tak zavřou velké firmy atd.. muj pritel dela ve fabrice, na dohodu tudiz kdyby firmu zavreli jsme totalne v haji.. ale uplne.. bez koruny.. nemely by jsme na najem na jidlo nic, kam by jsme sly? Do toho mame dva pejsky.. proste katastrofalni situace…co si o tom myslíte nastane to? Mam strach

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5513
26.10.20 07:23

Pořizovat si ve vaše situaci dítě je šílenství i kdyby covid nebyl. Těžko říct co bude, to ti nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 07:26
@JancaS84 píše:
Pořizovat si ve vaše situaci dítě je šílenství i kdyby covid nebyl. Těžko říct co bude, to ti nikdo neřekne.
proč šilenství? Přítel

Dost slušný plat, žijem si dobře.. teda zatím
  • Citovat
  • Nahlásit
28254
26.10.20 07:26

Na jaře fabrika nejela. Nevěřila jsem, že ji zavřou. Obávám se, že to nastane, pokud se promoří směny. Nebude mít kdo dělat. My nejedeme do nuly, 14 dní nebo měsíc to přežijem. Horší je, jaký vliv to má na ekonomiku. Splácet to budou ještě naše děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 07:28
@Russet píše:
Na jaře fabrika nejela. Nevěřila jsem, že ji zavřou. Obávám se, že to nastane, pokud se promoří směny. Nebude mít kdo dělat. My nejedeme do nuly, 14 dní nebo měsíc to přežijem. Horší je, jaký vliv to má na ekonomiku. Splácet to budou ještě naše děti.

U nás na jaře fabriky normálně fungovali, tak nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
8961
26.10.20 07:29
@JancaS84 píše:

Souhlasím. Co kdyby si třeba přítel zakladatelky zlomil nohu. Budou taky v háji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5513
26.10.20 07:31
@Anonymní píše:
proč šilenství? Přítel

Dost slušný plat, žijem si dobře.. teda zatím

Tak to máte jistě našetřeno dost do rezervy když ma slušný plat a žijete si dobře. Pak teda nechápu dotaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8961
26.10.20 07:31
@Anonymní píše:
proč šilenství? Přítel

No dobře. A proč tedy nemáte úspory?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
26.10.20 07:32
@Anonymní píše:
proč šilenství? Přítel

Tak v tom pripade mate zeleznou zasobu a par mesicu prezijete. Proc tedy ty obavy? Kazdy si preci odklada na horsi casy. I mi rodice z minimalni mzdy. Holt nemuzou kazdy rok chodit do restaurace nebo kina, ale maji kam sahnout kdyby neco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50905
26.10.20 07:32
@JancaS84 píše:

V jake jejich situaci? Nejak nerozumim.
Pise, ze dosud pritel praci mel. Jestli myslis najem. To by bylo lidi bez deti, kdyz cely zivot prezivaji v najmu a lepsi vyhlidky nemaji. Nekdo i dobrovolne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3633
26.10.20 07:33

Ja osobně bych si na místě přítele už teď hledala práci. Třeba jako kurýr( ppl, dhl, damejidlo, kosik apod. Myslím, že minimalně do Vánoc bude mít práce nadhlavu a peníze taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14157
26.10.20 07:34
@Anonymní píše:
proč šilenství? Přítel

Tak to mate určitě úspory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 07:37
@Paoloska píše:
No dobře. A proč tedy nemáte úspory?
Úspory nemáme, pár měsiců zpátky jsme vyhořeli, tudíž vše padlo na to, 14 dnů, měsíc by jsme přežili.. ale pokud by fabriky opravdu zavřeli tak ai myslím, že to bude na dýl.
  • Citovat
  • Nahlásit
5513
26.10.20 07:38
@Kelsey píše:
V jake jejich situaci? Nejak nerozumim.
Pise, ze dosud pritel praci mel. Jestli myslis najem. To by bylo lidi bez deti, kdyz cely zivot prezivaji v najmu a lepsi vyhlidky nemaji. Nekdo i dobrovolne.

Nemyslím nájem, ale to že nemají vůbec žádný peníze když přijde chlap o práci a ještě dělá jen na dohodu. To bych si dítě fakt neporizovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22225
26.10.20 07:40
@Anonymní píše:
proč šilenství? Přítel

Na dohodu a žijete si dobře? No..nevím. Ale v tom případě to snad pár týdnů max měsíc přezijete ne??

Můj muž říká jasně, na pytel brambor a mlíko bude mít každý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama