Žluklý mák v těhotenství

Anonymní
25.10.20 20:46

Zlukly mák v těhotenství

Holky, upekla jsem makovec a s takovou chuti snědla asi čtyři kusy a až u čtvrtého mi přišlo divné, že je ke konci nahorkly, pak mi došlo, že je pravděpodobně zlukly. Jsem v šestém měsíci těhotenství. Mohlo nám to ublížit? Jsem hloupá.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
282
25.10.20 20:50

8o no to asi jo když jsi snědla 4 kousky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17081
25.10.20 21:02

Další :zed: sýr Palouček, melír a ty další přibl. blé dotazy jsem raději už zapomněla - a jak nám ublížit? narodí se ti maková panenka nebo motýl emanuel, asi :zed:
jestli to bylo fakt žluklé, tak ti může být akorát blbě, ale dítěti třetí ruka nenaroste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
25.10.20 21:05
@stinga píše:
Další :zed: sýr Palouček, melír a ty další přibl. blé dotazy jsem raději už zapomněla - a jak nám ublížit? narodí se ti maková panenka nebo motýl emanuel, asi :zed:
jestli to bylo fakt žluklé, tak ti může být akorát blbě, ale dítěti třetí ruka nenaroste

Na sýr paloucek si taky pamatuju🤣proto jsem si říkala, jestli to není ta samá, když dokáže sníst 4kusy zlukleho makovnika🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
25.10.20 21:06

Motýl emanuel😄 😄 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17081
25.10.20 21:07
@Mayaa007 píše:
Na sýr paloucek si taky pamatuju🤣proto jsem si říkala, jestli to není ta samá, když dokáže sníst 4kusy zlukleho makovnika🤣
že, nechápu jak někdo může s prominutím „sežrat“ 4 kusy něčeho zkaženého :zed: a s chutí?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
25.10.20 21:09
@stinga píše: že, nechápu jak někdo může s prominutím „sežrat“ 4 kusy něčeho zkaženého :zed: a s chutí?

Třeba má covid a ztratila cich🤪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17081
25.10.20 21:11
@Mayaa007 píše:

no toho by se měla bát víc, než žluklého maku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1766
25.10.20 21:22
@Mayaa007 píše:

Tak teď jsi zakladatelku uklidnila :palec: Teď už na nějaký žluklý mák ani nepomyslí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
25.10.20 21:26
@Moringa píše:
Tak teď jsi zakladatelku uklidnila :palec: Teď už na nějaký žluklý mák ani nepomyslí :mrgreen:
@Moringa píše:
Tak teď jsi zakladatelku uklidnila :palec: Teď už na nějaký žluklý mák ani nepomyslí :mrgreen:
@Moringa píše:
@Moringa píše:

Tak důležité je, že chuť ještě má 😄,sorry ale nemůžu si v této diskuzi pomoct😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
25.10.20 21:27

Ježíš, nějak mi blbne připojení, mi to tam skočil i 4×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1094
25.10.20 21:49

Jako malé děti, to nemáte vlastní rozum, to je daleko horší než nějaký žluklý mák, na to fakt neumřete, spíš na tu blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama