Pořád sem leze

Anonymní
25.10.20 17:13

Pořád sem leze

Jsem v období, kdy mi je vážně špatně, zvracim několikrát za den, jediné, co snesu na sobě je košile, když je to oblečení upnutější, je mi ještě hůř. Přechodně do porodu bydlím u bráchy (náš byt se předělává, manžel tam pomáhá a navíc ještě jezdí do práce skoro 100 km (kde často bývá na ubytovně, po porodu půjde do místa bydliště). Byt je 1+1, takže soukromí nic moc.
Ale abych se dostala k věci: každý den tu je bráchův kamarád, který i občas přespí. Pořád pařej na netu, sem tam pivo a ten puch :poblion: :poblion: :poblion:
Když je poprosím, ať jdou jinam, tak prý nemají kam, že si jich nemám všímat (s hlavou v belíku nebo míse). On je ten kluk z Asyloveho domu.
Co mám dělat? Nedá se to vydržet. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9307
25.10.20 17:17

Je to blbý, ale vydržet. Jsi tam na návštěvě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
25.10.20 17:21

Ty potřebuješ ubytování, tak asi nic :D
Nebo si najdi jiné bydlení, když se to nedá vydržet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19618
25.10.20 17:24

On je tam doma, kdyz se ti to nelíbí jdi taky na ubytovnu :nevim: bych byla rada, ze me tam bracha nechal, taky ti muze říct at si jdes, kdyz se ti nelibi jeho pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
25.10.20 17:27
@Anonymní píše:
Jsem v období, kdy mi je vážně špatně, zvracim několikrát za den, jediné, co snesu na sobě je košile, když je to oblečení upnutější, je mi ještě hůř. Přechodně do porodu bydlím u bráchy (náš byt se předělává, manžel tam pomáhá a navíc ještě jezdí do práce skoro 100 km (kde často bývá na ubytovně, po porodu půjde do místa bydliště). Byt je 1+1, takže soukromí nic moc.
Ale abych se dostala k věci: každý den tu je bráchův kamarád, který i občas přespí. Pořád pařej na netu, sem tam pivo a ten puch :poblion: :poblion: :poblion:
Když je poprosím, ať jdou jinam, tak prý nemají kam, že si jich nemám všímat (s hlavou v belíku nebo míse). On je ten kluk z Asyloveho domu.
Co mám dělat? Nedá se to vydržet. :,(

Ta jestli tomu dobře rozumím, ty bydlíš u bráchy a kladeš mu podmínky soužití? Hustý! Buď ráda, že nebydlíš na ulici nebo v rozkopaném bytě, kdy jste tak šikovní a naplánovali rekonstrukci na poslední chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60867
25.10.20 17:30
@Anonymní píše:
Co mám dělat? Nedá se to vydržet. :,(

Vrat se domů.. Uvědom si, že ze jsi tam host ty :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
25.10.20 17:30

Ale zase na druhou stranu když pořád bleje, tak on by taky mohl mít soudnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 17:34

On se mi nabídl, že když přestavujeme, tak ať jdu k němu, že to tam budu mít pohodlnější. Ať nejsem v tom prachu. Že tam stejně chodí jen přespat. Ale teď tu jsou celé dny, pijou, pařej a kouřej a pouštějí nahlas rock, a nikomu nevadí, že mi je zle.

• Citovat
  • Nahlásit
461
25.10.20 17:34

@Aduš8 No bráchův kamarád je tam taky na návštěvě takže by neškodila oboustranná domluva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4773
25.10.20 17:35

A na jak dlouho ta rekonstrukce ještě je? Proč jste si nesehnali nějaký dočasný pronájem, nebo hotel? A manžel je na ubytovně kde přesně, nemohla bys tam být s ním?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
25.10.20 17:35

@Kriss Tina No ono co je moc to je moc. Paní se nedivím že jí to vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
25.10.20 17:36

@PetyMimi to by mohl, ale ona má rodiče, tchánovce. To že zvrací je blbý, ale on je doma a nevíme, jak dlouho tam už je a ještě bude a omezovat se třeba půl roku? Ono taky se rekonstrukce může protáhnout a ona tam být nasáčkocaná i s miminem a brácha co? Bude žít v celibátu a dělat jí tatínka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19618
25.10.20 17:36

@Švédka87 tak ja bych taky nebyla nadsena, z vlastního bych je vyhodila, ale kdyz je na navsteve, tak si moc podminky klast nemuze no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4773
25.10.20 17:37
@Anonymní píše:
On se mi nabídl, že když přestavujeme, tak ať jdu k němu, že to tam budu mít pohodlnější. Ať nejsem v tom prachu. Že tam stejně chodí jen přespat. Ale teď tu jsou celé dny, pijou, pařej a kouřej a pouštějí nahlas rock, a nikomu nevadí, že mi je zle.

Takže ve svém bytě bys být mohla? Tak se vrať tam. Budeš tam mít větší soukromí a klid, i když je tam teď nepořádek. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peltaga
25.10.20 17:38

Jako aby mi někdo podkuřoval pod nos, návštěva nenávštěva :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie