Odběr krve v 15+4tt

Anonymní
25.10.20 16:38

Odběr krve v 15+4tt

Ahoj holky, jdu si za vámi pro radu, jelikož od své gyn. se prostě pořádně nic nedozvím :D. Dnes jsem 17+3tt. U gyn. na kontrole jsem byla v 15+4tt, brala mi krev, kdy jsem nemusela být na lačno. V těhotenské průkazce mi zaškrtla že je to screening chromozomálních aberací, pokud to chápu dobře je to ten tripple test? Všude se dočítám, že když dopadne 1. screening dobře, tak tripple test se většinou nedělá, nebo dá dr, na vybranou, mně ale ani pořádně neřekla o co jde. Jsem z toho celkem nervózní protože mi řekla, že pokud mi zavolají výsledky s tím, abych se objednala do Gennetu, tak to vyšlo mimo tabulky a pokud mi řeknou, že stačí tady u nás v nemocnici tak je to v pohodě. Ani mi neřekla, kdy přibližně by mohla ty výsledky volat. Nevíte někdo jak dlouho se cca čeká na výsledky krve?
Jinak své doktorky se vždy zeptám, když něco nevím, jen je taková zvláštní, jinak poslední ultrazvuk jsem měla při 1. screeningu, moje dr. mě vždy prohlídne bez utz, ani neposlouchá srdíčko, tak mi to přijde takový zvláštní. Máte to některá podobně? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17500
25.10.20 16:41

Tu krev ti odebírala pro tripple testy. Já bych je nezatracovala, screening mi vyšel negativní a jen díky triplům se mi nenarodilo postižený dítě. Ultrazvuk jsem měla třikrát za těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5214
25.10.20 16:51

Utz mám 4 za celé tehotenstvi. Srdíčko poslouchá dr dopplerem od 16tt. Tripple test mi nikdy nedělal, můj dr je zatracuje pokud vyjde screening negativně, jsou často falešne pozitivní. Kdyby mi nevyšel screening, šla bych rovnou na plodovka popřípadě na krev kde si to hradíš ve speciálním centru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
25.10.20 17:10

Triple test. Měla jsem 1screming na 1* a triple katastrofalne. 1:35 na Down.. Hrůza.. Utz v 20tt naprosto ukázkový.. Gen konzultace plodovku jsem odmítla… Při našem štěstí bych potratila… Ale ty nervy až do porodu.. Nechápu že se ty triplly ještě dělají. Ty nervy byly šílený…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 17:14

@mackA159 mně právě často kamarádky říkají, že jim doktor srdíčko alespoň poslouchá, ale u mně vůbec nic. O těch tripple testech neslyším nic jiného, než to, že vycházejí často falešně pozitivní, 1. screening mi také vyšel ukázkově proto jsem ani nečekala, že ty tripple testy bude dělat, ale jak jsem psala, ani mi nedala na výběr.

• Citovat
  • Nahlásit
2971
27.10.20 19:18
@Anonymní píše:
@mackA159 mně právě často kamarádky říkají, že jim doktor srdíčko alespoň poslouchá, ale u mně vůbec nic. O těch tripple testech neslyším nic jiného, než to, že vycházejí často falešně pozitivní, 1. screening mi také vyšel ukázkově proto jsem ani nečekala, že ty tripple testy bude dělat, ale jak jsem psala, ani mi nedala na výběr.

Me je u prvního taky dělali. Nějak bych ro neresila. Krve mas dost a na výsledky se vola za týden. Pokud se neozvali sami tak asi cajk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama