Pořád na mě někdo sahá

Anonymní
25.10.20 16:17

Pořád na mě někdo sahá

Pořád mi někdo sahá na břicho. Vždycky, je, ty ses zakulatila… A šáh. :(
A zkuste říct, že vám to vadí. Kdyby to byla jen rodina či kamarádi. Ale jako známý rodičů… :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9316
25.10.20 16:18

Já teda nevím, nikdo mi na břicho v těhotenství nesahal. A když, tak se slušně zeptal. Ale to se mi stalo asi dvakrát za celou dobu a vždycky to byl někdo z bližší rodiny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2488
25.10.20 16:25

Ja bych oplatila stejne - ty mas pekny spicek a sahla bych mu na bricho. Pokud se tedy nechces ohradit a rict lidem, at ti na bricho nesahaj. Me na bricho sahal jen manzel a deti. Ani mama mi na bricho nikdy sama od sebe nesahla. Bohuzel ale od kamaradek jsem slychala, ze lidi maji tendenci hladit „miminko“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 16:32

@luci.no no ale úplně :pocitac:
Jako jdu po ulici a přijde za mnou ženská, kterou jsem naposledy viděla před 20 lety, kdy pracovala s tátou, ruce natažený, nalepí mi je na břicho a volá aaaa, to je nádhera 8o :oops: :cert: :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
3639
25.10.20 16:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7552
@Anonymní píše:
Jako jdu po ulici a přijde za mnou ženská, kterou jsem naposledy viděla před 20 lety, kdy pracovala s tátou, ruce natažený, nalepí mi je na břicho a volá aaaa, to je nádhera 8o :oops: :cert: :pocitac:
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
@Anonymní píše:
Pořád mi někdo sahá na břicho. Vždycky, je, ty ses zakulatila… A šáh. :(
A zkuste říct, že vám to vadí. Kdyby to byla jen rodina či kamarádi. Ale jako známý rodičů… :(

Tak jsi dospělá, svéprávná a umíš mluvit ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7552

Jednou teta. Bylo to neprijemne.
Ja nesaham nikomu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17203
25.10.20 16:37
@Anonymní píše:
Jako jdu po ulici a přijde za mnou ženská, kterou jsem naposledy viděla před 20 lety, kdy pracovala s tátou, ruce natažený, nalepí mi je na břicho a volá aaaa, to je nádhera 8o :oops: :cert: :pocitac:

i teď? v době koronaviru? tak ty lidi nějak zaraž, ne, nenechej si všechno líbit - mně se to teda nikdy nestalo, jen tady o tom čtu, ani matka mi na břicho nikdy nesáhla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17203
25.10.20 16:38
@Kolarkaa píše:
Tak jsi dospělá, svéprávná a umíš mluvit ne?

já to také nechápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
25.10.20 16:39

Vymez vlastní hranice, je ti to nepříjemné, naznač nebo rovnou řekni, že si to nepřeješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24528
25.10.20 16:41

Nevidím nic jednoduššího, než říct prosím nesahej na mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@stinga no právě, ještě i v době koronaviru. :roll:
Kdyby se aspoň zeptali…
A když něco řeknu, tak jsem hned přecitlivělá, štítím se, a vůbec nějaká divná, že je to prej normální… Proto už radši nic neříkám. @Kolarkaa

• Citovat
  • Nahlásit
2721
@Anonymní píše:

Já vím, že to není sranda a štve tě to, ale… Tohle mě vážně pobavilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 16:47

@lleennttiillkkaa @Jolka86 @stinga
Jak už jsem psala, reakce: nejsi divná, vždyť je to normální, tak si chci sáhnout. Jsi přecitlivělá, bla, bla, bla, štítíš se…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama