Test u praktika, nevolala mi hygiena

Anonymní
15.2.21 17:06

test u praktika

Dobrý den, obvodní mi udělala antigenní test na covid, vyšel pozitivně. Řekla mi, že mám deset dní karanténu a manžel s dětma (6 a 3,5 let) mají jít 5 den na test. Což vychází zítra. Mě je ale divné, že mě neposlala na klasický PCR test a do teď mi nevolala ani hygiena. Je možné, že mě nenahlásila hygieně? Když to byl jen test u ní v ordinaci. Bude se na mě pak vztahovat ta ochranná lhůta 90 dní, když o mě vlastně hygiena neví? Manžel a děti mají test od svých OL. děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.2.21 17:19

Máme to podobne, já a syn antigenni test na odberovem místě pozitvni, hygiena se neozvala, praktická doktorka nám dala deset dní karantény a manžel pátý den jde na testy protože poprvé byl negativní.

• Citovat
  • Nahlásit
31927
15.2.21 17:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, obvodní mi udělala antigenní test na covid, vyšel pozitivně. Řekla mi, že mám deset dní karanténu a manžel s dětma (6 a 3,5 let) mají jít 5 den na test. Což vychází zítra. Mě je ale divné, že mě neposlala na klasický PCR test a do teď mi nevolala ani hygiena. Je možné, že mě nenahlásila hygieně? Když to byl jen test u ní v ordinaci. Bude se na mě pak vztahovat ta ochranná lhůta 90 dní, když o mě vlastně hygiena neví? Manžel a děti mají test od svých OL. děkuji

:think:
A příznaky máš? Pokud máš příznaky a pozitivní antigenní, na PCR se podle mě neposílá. To je víceméně jasná věc.

PCR potvrzuje antigenní u lidí, co jsou na ty testy „pro jistotu“ a nemají příznaky.

Těch 90 dní mít budeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 17:23

@Bábrdl tak já hlavně všude čtu, že se s příznaky na antigenní chodit nemá. A proč nevolá hygiena, to je v tomto případě nezajímají kontakty?

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1584
15.2.21 17:30

A kvůli čemu to potřebuješ vědět? Jestli bys chtěla mít jistotu, pozadej o regulérní test. Pokud už manžel a děti jsou zadáni v systému, test je nemine. A ochranná lhůta, je, dle mne k ničemu, zadne výhody neskrývá. Naopak, prý, nevýhodu, že ti během ni neudělají antigen testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1584
15.2.21 17:32
@Anonymní píše:
@Bábrdl tak já hlavně všude čtu, že se s příznaky na antigenní chodit nemá. A proč nevolá hygiena, to je v tomto případě nezajímají kontakty?

Me nezavolali nikdy ani při normálním testu. Nemocná jsem byla v říjnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31927
15.2.21 18:00
@Anonymní píše:

Jasně, že nemá.
Ale tobě je dělala praktická, ne?

Hygiena nestíhá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat