Testování děti v škole

Anonymní
10.4.21 17:49

Testování děti v škole

Ahoj holky, vy, které už víte, že budete provádět testování děti v škole, připravujete se na to nějak? Chystáte si na pondělní testování nějaké další věci, než je tedy přímo test, rukavice, číslo pořadníku…
Jsem z toho poněkud nesvá, nerada bych něco podcenila…

Budu ráda za info. Děkuji

Anonym, osobní údaje, zaměstnání

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28522
10.4.21 17:51

Jaké číslo pořadníku? Jinak u nás dostanou školní test všichni stejný, i ti s rodičem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 17:52
@vokishka píše:
Jaké číslo pořadníku? Jinak u nás dostanou školní test všichni stejný, i ti s rodičem.

Bude se čekat 15min na vyhodnocení testu, tak číslo, pořadník, pod kterým je test zatím ponechán na stole, do výsledku.

• Citovat
  • Nahlásit
28522
10.4.21 17:54
@Anonymní píše:
Bude se čekat 15min na vyhodnocení testu, tak číslo, pořadník, pod kterým je test zatím ponechán na stole, do výsledku.

To ti snad dá škola, kde ty bys nějaké číslo vzala. Dají to podle toho, jak kdo přijde, ne? A jaké údaje a o¨zaměstnání jsi tu dala? Nevím, proč se musí taková diskuse dávat anonymně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3002
10.4.21 17:57
@vokishka píše:
To ti snad dá škola, kde ty bys nějaké číslo vzala. Dají to podle toho, jak kdo přijde, ne? A jaké údaje a o¨zaměstnání jsi tu dala? Nevím, proč se musí taková diskuse dávat anonymně.

Já budu dělat přímo testování dětí v škole, jsem zaměstnanec skoly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3002
10.4.21 17:58
@Kralikcek píše:
Já budu dělat přímo testování dětí v škole, jsem zaměstnanec skoly

Tak je to venku, to je jedno…nechci být spojována s zaměstnáním…
Prostě se ptám jen dalších zaměstnanců školy, které budou dělat přímo testování děti, jak se případně na testování chystají :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28522
10.4.21 18:00
@Kralikcek píše:
Tak je to venku, to je jedno…nechci být spojována s zaměstnáním…
Prostě se ptám jen dalších zaměstnanců školy, které budou dělat přímo testování děti, jak se případně na testování chystají :kytka:

Nijak, u nás to řeší vedení se školníkem. Já přijdu, dostanu instrukce (pokud tam teda budu, my to ještě nevíme).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3002
10.4.21 18:05
@vokishka píše:
Nijak, u nás to řeší vedení se školníkem. Já přijdu, dostanu instrukce (pokud tam teda budu, my to ještě nevíme).

My měli taky poradu až v pátek, moc toho se neví.
I tak bych nerada něco podcenila. Třeba už teď vím i takovou „blbost“, že je dobré mít nachytané kapesníky, protože mnohé děti po testu kýchaji, či lidé po testu…ovšem v manuálu se toto nedoctu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28522
10.4.21 18:08
@Kralikcek píše:
My měli taky poradu až v pátek, moc toho se neví.
I tak bych nerada něco podcenila. Třeba už teď vím i takovou „blbost“, že je dobré mít nachytané kapesníky, protože mnohé děti po testu kýchaji, či lidé po testu…ovšem v manuálu se toto nedoctu :?

Tak já tak nějak věřím, že je normální nosit kapesník, zvlášť pokud jde děcko s rodičem. Učitel bude jen z odstupu koukat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3002
10.4.21 18:11
@vokishka píše:
Tak já tak nějak věřím, že je normální nosit kapesník, zvlášť pokud jde děcko s rodičem. Učitel bude jen z odstupu koukat.

No, věřit můžu, ale lepší je být připraven :)…s některými dětmi rodiče ani nejdou. Takže tam je test, pokud jsou děti menší, na zaměstnanci školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28522
10.4.21 18:14
@Kralikcek píše:
No, věřit můžu, ale lepší je být připraven :)…s některými dětmi rodiče ani nejdou. Takže tam je test, pokud jsou děti menší, na zaměstnanci školy.

No ale to bude oddělené, ne? U nás jdou samotné děti s učitelem do třídy, tam se bude testovat, tam mají kapesníků habaděj. A ti s rodiči jdou jinam. Nemůžeš míchat samotné děti s jiními cizími lidmi, mně jako rodiči by se to rozhodně nelíbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3002
10.4.21 18:22
@vokishka píše:
No ale to bude oddělené, ne? U nás jdou samotné děti s učitelem do třídy, tam se bude testovat, tam mají kapesníků habaděj. A ti s rodiči jdou jinam. Nemůžeš míchat samotné děti s jiními cizími lidmi, mně jako rodiči by se to rozhodně nelíbilo.

Máme oddělené testovací místo, do tříd se smí až s negativním testem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28522
10.4.21 18:25
@Kralikcek píše:
Máme oddělené testovací místo, do tříd se smí až s negativním testem.

My budeme testovat ve třídě, s rodiči budou úplně zvlášť. Kolik přijde děcek? Nám stovka, to by šlo těžko někde jen tak udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3002
10.4.21 18:29
@vokishka píše:
My budeme testovat ve třídě, s rodiči budou úplně zvlášť. Kolik přijde děcek? Nám stovka, to by šlo těžko někde jen tak udělat.

My jsme do 50 deti.
Sama jsem zvědavá, jak to bude probíhat :?.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4911
10.4.21 18:41

No jo, rodiče budou testovat v šatně snad, pak čekat venku. Akorát přes tu šatnu se prochází na wc :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat