Testy do práce, když jsem očkovaná?

Anonymní
9.8.21 16:02

testy do práce, když jsem očkovaná?

Ahoj, v září nastupuji do nové práce a přišel mi mail, že před nástupem musím na test a přinést certifikát ( připsali, že je to kvůli nařízení vlády apod)
každopádně já už mám v sobě obě dávky vakcíny :think: je nutné chodit na testy, když už mám platné očkování?
Nechci být za hňupa a ptát se nadřízené ještě před nástupem, proto se ptám jak to funguje u vás. V bývalé práci nám dávali ty samotesty a jen jsme každý týden přinesli podepsaný formulář, že jsme negativni.
Docela by mě štvalo, se tahat pořád na testy, když jsem očkovaná :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33272
9.8.21 16:10
@Anonymní píše:
Ahoj, v září nastupuji do nové práce a přišel mi mail, že před nástupem musím na test a přinést certifikát ( připsali, že je to kvůli nařízení vlády apod)
každopádně já už mám v sobě obě dávky vakcíny :think: je nutné chodit na testy, když už mám platné očkování?
Nechci být za hňupa a ptát se nadřízené ještě před nástupem, proto se ptám jak to funguje u vás. V bývalé práci nám dávali ty samotesty a jen jsme každý týden přinesli podepsaný formulář, že jsme negativni.
Docela by mě štvalo, se tahat pořád na testy, když jsem očkovaná :roll:

Očkovaní se netestují, pokud to není nějaké jejich interní nařízení. ALe musíš donést certifikát k nahlédnutí, my v práci dávali kopii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26446
9.8.21 16:13

U nás se očkování netrstuji, ale musí samozřejmě na personální dovalit kopii očkovacího certifikátu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17658
9.8.21 16:48
@Anonymní píše:
Docela by mě štvalo, se tahat pořád na testy, když jsem očkovaná :roll:

A pri pohovoru jsi jim dolozila, ze jsi ockovana? Pokud ne, tak jim zavolej a doptej se. Za „hnupa“ budes, kdyz si to u nich nezjistis. Je totiz uplne jedno, jak to maji zarizene jinde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
9.8.21 16:54

To, ze jsi ockovana neznamena, ze jsi bezinfekcni…proto te chteji testovat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33272
9.8.21 16:58
@Aneta.Berg píše:
To, ze jsi ockovana neznamena, ze jsi bezinfekcni…proto te chteji testovat :roll:

ve většině firem to tak fakt není. Uznávají očkování, stejně jako stát při vstupech všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
9.8.21 17:03
@vokishka píše:
ve většině firem to tak fakt není. Uznávají očkování, stejně jako stát při vstupech všude.

To, ze to je tak vsude neznamena, ze to dava smysl!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33272
9.8.21 17:21
@Aneta.Berg píše:
To, ze to je tak vsude neznamena, ze to dava smysl!!!

tolik věcí nedává smysl, prostě to tak je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20124
9.8.21 17:28

@Svistice na což podle právníků nemají vůbec žádné právo… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78737
9.8.21 17:42
@Aneta.Berg píše:
To, ze jsi ockovana neznamena, ze jsi bezinfekcni…proto te chteji testovat :roll:

To, že si otestovaná taky neznamená, že si bezinfekční :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.21 17:53

@j.a.n.i1 no nezlobte se na mě, ale na co jsem teda na to ockovani šla, kdybych musela neustale chodit na testování? že budu mít kdyžtak nižší průběh, dobře, ale čekala bych i to, že se nebudu muset každý týden testovat.

• Citovat
  • Nahlásit
26446
9.8.21 17:55
@Monchichik píše:
@Svistice na což podle právníků nemají vůbec žádné právo… ;)

Jistě, ale pak můžou chtít, abych absolvovala pravidelne před vstupem na pracoviště testovací voser z důvodu nařízení vlády nebo prostě jen bezpečnosti práce. Takže já nemám problém případně očkování dolozit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20124
9.8.21 17:57

@Svistice s testováním v práci problém nemám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26446
9.8.21 18:00
@Monchichik píše:
@Svistice s testováním v práci problém nemám…

Já zas nemám problém dat personální potvrzeni. V pracovní době se budu raději věnovat užitečnějším věcem, než stát frontu na testovaci místnost, čekat 15 min na výsledek, zdokumentovat to a vše tam po sobě odezinfikovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20124
9.8.21 18:07

@Svistice v pohodě, to je tvůj pohled na věc, mně je jedno, že si jim ho dala ;) do mého zdravotního stavu nikomu nic není…dokud na to nemají právo, tak prostě nemají…dokonce jim to nesmí sdělit ani můj lékař…a já už mám té protiprávní šikany plné zuby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat