teta tramtárie

1829
27.7.06 13:13

teta tramtárie

Zdravím všechny :-)

Už několikrát jsem četla i slyšela, že v Jungmannově ulici by měla být Teta Tramtárie - restaurace a koutek pro děti. Zatím jsem tam nebyla. Jejich stránky nefungují. Tak bych se chtěla zeptat, ještě to tam je? Fungujou? CHodíte tam? Jak jste spokojeni?

Díky
Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

224
27.7.06 13:25

Ahoj,
vchod je od Františkánské zahrady, vevnitř mi to připadá spíš jako cukrárna, mají dětský koutek.
Před dvěma týdny ale bylo zavřeno - rekonstrukce - nevím, jestli už to mají hotové. Byla jsem tam jednou a nijak extra mě to nenadchlo - tenkrát byla Adélka ještě malá na hraní, teď by to bylo třeba lepší.
Dříve měli i restauraci - vcházelo se do ní z Jungmannky, teď je z toho normální pizzerie kde se kouří :-(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
27.7.06 13:31

Ahojky Hanko,

Tramtarie tam snad jeste je. Detsky koutek je u mlecneho baru, restaurace zvlast. Neni tam zrovna nejlevneji, obyc voda za 30,–, ale neplati se zadnej vstup. Prijde mi to tam ale spis pro vetsi deti, ktere uz nepotrebuji staly dohled, je tam velka klouzacka a tunely. Pro mensi deti nic moc, vetsi blbnou a od stolecku nemas moc dobry vyhled. NAvic v pulce je druhy vychod na fotobunku, takze ti muze ditko i odejit do pasaze. V zime tam pridali hodne tech houpacich „kolotocu“ na mince. Jeden cas byla dokonce ta velka klozacka zavrena a fungovali jen ty atrakce na mince, ale pak to zase zprovoznili.

Vic jsem teda byla spokojena ve Clovickove v Edenu, tam je to pro vsechny vekove kategorie. Plati se vstup 39,–. Ale zase je tam o trosku levnejsi piti. U vychodu z te hernicky hlidkuje pani u takovych vratek, takze ti zadne ditko nemuze nikam zdrhnout. Je to tam vetsi i na plochu, takze pri vetsim poctu deti ti hned neupadnou usi. :-)

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
31.7.06 13:42

Ahojky Mato,

zrovna se chystáme za taťkou do Prahy, ráda se podívám i po památkách,ale je mi jasné, že celý den broučka neudržím v kočáru. O človíčkově jsem už taky slyšela, můžeš vysvětlit mě mimopražské, kde to najdu, nejlíp od stanice metra?
Kdyby vás napadl ještě nějaký typ, kde se dá pobýt s prckem i třeba venku, zahrádka nějaké restaurace :wink: nějaké hezké hriště, nejlíp oplocené , aby mě prcek neutíkal na silnici.
A jak to vypadá v parku v Juldě Fuldě :P nebyla jsem tam 100 let jakže se to teď jmenuje, jsou tam nějaké atrakce pro děti?
Co třeba Stromovka dopoledne, dá se tam procházet nebo se musím bát že na mě vybafne nějaký úchylák :evil:
Tak jsem vás zasypala dotazy a budu ráda jestli se někdo ozve :P
zdraví Hela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
5.8.06 20:38

Co já vím, tak Tramtárie je už zhruba od jara zavřená. Poslední dobou to tam šlo od desíti k pěti, špína a tak. Je to škoda, protože se tam dalo v zimě schovat. Na druhou stranu tam nešlo být dost dobře s menšími dětmi a uhlídat je před těmi většími, zvlášť když tam chodila i ta anglická školka. :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama