Tetovačky - kde koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 20.04.18 19:10
Tetovačky kde koupit

Jsem naprosto v koncích. Ve školce frčí tetovačky. Kde je mám koupit? Byla jsem v nákupáku a prohlídka jogurty, nic jsem nenašla. V papírnictví taky nic. Ptala jsem se kluků ve školce, ale jim to vozí babička. Syn už začíná pochybovat o mých rodičovských kompetencích :zed:

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11054 příspěvků 20.04.18 19:12

Zkus drogerii a nebo obchod se smisenym zbozim, co mivaji vietnamci. ti tam tyhle trendove veci dost casto maji. ja je teda bezne vidam v papirnictvi a vytvarnych potrebach.

xammy
Kecalka 396 příspěvků 20.04.18 19:16

Mame skvely s 3 D efektem z aliexpressu, jinak je maji vietnamci, ale na ali je vetsi vyber.

mary.27
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 20.04.18 19:16
@Pipilota Citrónie píše:
Jsem naprosto v koncích. Ve školce frčí tetovačky. Kde je mám koupit? Byla jsem v nákupáku a prohlídka jogurty, nic jsem nenašla. V papírnictví taky nic. Ptala jsem se kluků ve školce, ale jim to vozí babička. Syn už začíná pochybovat o mých rodičovských kompetencích :zed:

Máme spoustu tetovaček z Olmíků…můžu poskytnout, tedy jestli frčí tyto zrovna…

Lucias241
Kecalka 177 příspěvků 20.04.18 19:20

U nas je maji v papirnictvi :think:

Klanel
Kecalka 296 příspěvků 20.04.18 19:20

Nevim, jak je to ted, ale mivaji je v Lidlu ve zvykackach Pedro. Ty se snad daji bezne koupit i v Tescu

smurfka
Nadpozemská drbna 28430 příspěvků 20.04.18 19:24

U nas v drogerii teta, rossman a papírnictví

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 20.04.18 19:25

Děvčata moc všem děkuji! :hug: zítra něco seženu.

cecetka
Kelišová 6876 příspěvků 20.04.18 19:26

Zvykacky Pedro v sacku po 5 ks. Mozna i v samostatnych.

ka-tka
Generální žvanilka 22303 příspěvků 20.04.18 19:30

Tetovačky mívají v hračkárnách- Pompo, Bambule- jsou moc hezké

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 23.04.18 12:58

Taky kupuju v papírnictví nebo na Aliexpresu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama