Tetování a počasí

115
6.6.15 18:52

Tetování a počasí

Zdravím Vás holky…chci se zeptat…za týden se jdu nechat tetovat, ale jaksi mi nedošlo, jestli je to v tomto počasí (teple) VHODNÉ…Někdo říká, že to vůbec nevadí např. tatér, někdo, že by raději počkal..máte zkušenosti? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

487
6.6.15 18:59

Ahoj, záleží na místě, které chceš nechat tetovat. Pocení a olupování kůže není pro hojení nejlepší, sluníčko může pro změnu způsobit reakce na kůži a pigmentové skvrny v okolí narušené kůže. já si počkala na podzim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.15 19:01

No, nemělo by se s ním na sluníčko. Takže jde o to, kde ho budeš mít, ale vadit to nevadí. Prostě ho jen tak tři měsíce hodně mazat a chránit krémem s vysokým UV faktorem. A neopalovat se s ním, prostě zbytečně ho nevystavovat přímému slunci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
6.6.15 19:04

@Ronja11 teplo je fuk, ale nebudeš se moc opalovat, koupat atd.. takže v létě bych do toho nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
6.6.15 20:12

Chtěla bych to na předloktí…docela rozsáhlé, vystínované..kurnik, tater má zrovna ted čas, čekám na ten termín dlouho a zrovna v tomto období :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
6.6.15 20:41
@Ronja11 píše:
Chtěla bych to na předloktí…docela rozsáhlé, vystínované..kurnik, tater má zrovna ted čas, čekám na ten termín dlouho a zrovna v tomto období :zed:

tak počítej s tim, že se minimálně měsíc nevykoupeš a na slunko celé léto nevlezeš - jestli nechceš mít fleky.. :zed: je nesmysl se nechávat tetovat v tomto období.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.15 21:02

Děvčata radí počkat kvůli počasí. Na předloktí, na celý život. V každém tričku, halence bude vidět. Jak ráda bych byla, kdyby si zakladatelka tetování rozmyslela!

• Nahlásit
  • Citovat
7629
6.6.15 21:12

@Ronja11 tetoval mi celou pater a v lete.ta se da schovat, ale na nejakej cas jsem musela zapomenou na koupaliste. jinak babi mi to dost mazala specialnim hojicim kremem na kery a hojilo se to dost rychle. V predlokti nevidim Problem max. chod chvili s dlouhym rukavem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2199
6.6.15 21:13

Naš tater řikal, že alspon měsic zakryvaz před sluničkem, stejnou dobu žadnou chlorovanou vodu a pořadne promazavat bepanthenem i 5× denně, když je velky teplo, ale nedokažu si představit měsic v dlouhem rukavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
6.6.15 21:21
@Anonymní píše:
Děvčata radí počkat kvůli počasí. Na předloktí, na celý život. V každém tričku, halence bude vidět. Jak ráda bych byla, kdyby si zakladatelka tetování rozmyslela!

a proč to píšeš anonymně? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
6.6.15 21:41

Nerozmyslím :-), ale děkuji za názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38952
6.6.15 22:09

Nechávala jsem se tetovat na začátku června. Zhruba 3 týdny, než se to pořádně zahojilo, jsem ho měla schovaný. Přes léto hodně mazala. Nedovedu si představit nosit v tohle vedru dlouhý rukáv :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19251
6.6.15 22:14

Ahoj
Mám hodně velkou…rozsáhlou…dlouhou. Ano asi to je to správné slovo - dlouhou kérku od krku až na nárt. Nechávala jsem si ji dělat vlastně od jara do tuším že září. Hojilo se to dobře. Makám ve fabrice, kde je v létě snad větší hic než v sauně.
Jen jsem se celé léto omezovala co se týče sluníčka a koupání. Když byla kérka čerstvá, tak jsem do vody nešla. Později, na chvilku. Ale zaplavat, ven z vody a utřít a obléknout nebo přehodit něco přes záda, ať na to nejde sluníčko.
Ale stálo mi to za to, jedno léto se trošku omezit. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19251
6.6.15 22:18

@Ronja11 Dlouhý rukáv nosit nemusíš. Já jsem se jednou musela mazat krémem, po kterém se nesmělo mazané místo slunit, právě na předloktí (ze zdravotních důvodů)a nosila jsem návlek. Podobný, jako mají děti. Takže tílko a návlek. Připadala jsem si sice jako nevímco, ale aspoň jsem se nemusela bát fleků a nem, usela jsem se pařit v tričku s dlouhým rukávem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
7.6.15 10:21

@Ronja11: jeste jedna za me-myslim si, ze dobry tater si sam vazi sve prace a vse ti vysvetli, vcetne osetreni, vhodne doby atd.Ja mam tetovani vic a prave posledni mi odlozil na podzim sam tater, chtel dobry vysledek a neriskovat komplikace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama