Vím, co se stane

9079
5.6.15 20:24

Vim co se stane

Ahoj holky. Je tu nekdo kdo ma vidiny- vi co se stane. Mela jsem to v 15 letech a potlacila to. Kartarka mi rekla, ze se mi to vrati po detech a je to tu. Da se s tim naucit zit? Zatim mam jenom vidiny tak pul hodinky predem a v rodine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1219
5.6.15 20:27

Jo já vím jaké čísla padnou vždy ve sportce, ale je mi to blbé obrat Sazku o ty milióny :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4551
5.6.15 20:28

@JaneDoe pošli mi je, já sazku klidně oberu  :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
5.6.15 20:30
@AstraG píše:
@JaneDoe pošli mi je, já sazku klidně oberu :dance:

posílám jen telegramem a za poplatek :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
5.6.15 20:31

Bože, lidi nepijte tolik. Já vím že je pátek ale játra máte jen jedny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9079
5.6.15 20:32
@AstraG píše:
@JaneDoe pošli mi je, já sazku klidně oberu :dance:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
5.6.15 20:35

@bertík28 půl hodiny je celkem mazec..a to si uvědomíš už tak moc dopředu? Já mívám běžně od dětství tzv. deja-vu (je to vlastně u mě jakoby série po sobě jdoucích momentů…mám z toho vždy divný pocit v žaludku, když se to děje tak zároveň mám pocit, že už se to někdy dělo..že už jsem to jakoby prožila) je to něco jako že třeba jdu kolem něčeho, do toho se ozve nějaký zvuk, otočím se, uvidím něco, do toho např jede kolem nějaké velké auto a pak na mě třeba něco někdo promluví apod. Nevím jak bych to přesně popsala…teď když nad tím přemýšlím, už se mi to aspoň ze dva roky nestalo..ale měla jsem období, kdy se mi to dělo třeba každý měsíc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1219
5.6.15 20:36
@verulicek píše:
@bertík28 půl hodiny je celkem mazec..a to si uvědomíš už tak moc dopředu? Já mívám běžně od dětství tzv. deja-vú (je to vlastně u mě jakoby série po sobě jdoucích momentů…mám z toho vždy divný pocit v žaludku, když se to děje tak zároveň mám pocit, že už se to někdy dělo..že už jsem to jakoby prožila) je to něco jako že třeba jdu kolem něčeho, do toho se ozve nějaký zvuk, otočím se, uvidím něco, do toho např jede kolem nějaké velké auto a pak na mě třeba něco někdo promluví apod. Nevím jak bych to přesně popsala…teď když nad tím přemýšlím, už se mi to aspoň ze dva roky nestalo..ale měla jsem období, kdy se mi to dělo třeba každý měsíc :nevim:

ty jo tak deja vu mám taky často :palec: taky mě to děsí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5854
5.6.15 20:36

@bertík28 už se tu něco podobného řešilo, pročti si nějaké stránky o Lorna Byrne. Ta sice mluví s anděly, ale taky jí říkají co se stane. Naučila se s tím žít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3310
5.6.15 20:40
@JaneDoe píše:
posílám jen telegramem a za poplatek :kytka:

Jo a vzdycky az po slosovani, ze jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.15 20:41

@bertík28 můj manžel sice neví předem co a komu se stane, ale vycítí, když má přijít nějaké neštěstí: smrt, požár…

Nechce o tom s nikým mluvit, nechce to nijak řešit…bojí se, že by ho měli za blázna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5854
5.6.15 20:42

@verulicek já mám zase občas pocit, že nějaká situace se už jednou odehrála v mém snu. Většinou jsem někde, kde to vůbec neznám, jsem tam poprvé a říkám si, no vždyť tady už jsem byla nebo tohle se stalo. Ale pořád je to můj pocit, nemůžu na 100% říct, že to je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9477
5.6.15 20:48

@bertík28 Mám to už spousty let. Vím, jaká situace bude problémová a která proběhne v pohodě. Kolikrát vím dopředu i rozhovor který proběhne zítra. Někdy má menší odchylku, ale většinou je obsah takový jaký vím, že bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
5.6.15 20:49

@verulicek taky jsem mívala hodně a teď už dlouho nic.. prej se to stává hlavně inteligemtním lidem, tak to připisuju tomu, že už jsem dlouho domaa mám iq houpacího koně :))) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
5.6.15 20:59

@Krrysa někde jsem četla, že to souvisí s epilepsií, zkusím pohledat článek

Edit http://www.veda.muni.cz/…je-prolomeno#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama