Teutonia vs Peg Pérego

3273
16.8.17 07:51

Teutonia vs Peg Pérego

Ahoj, chtěla bych si koupit nějaký bazarový kočár s ruční brzdou na bruslení. Po asi týdenním zkoumání všeho možného se rozhoduji mezi Teutonia Spirit S3 a Peg Pérego GT3.

U Teutonie jsou prý blbě pásy, nejdou výškově nastavit a dítě je tak má až kdesi nad hlavou. A pás mezi nohama prý vede od opěrky a dítě tak na něm sedí, polstrování taky nemá. Mohu poprosit o foto popřípadě výšku uchycení ramenních popruhů?

U Peg Pérega se mi zase nezdá velká délka (údajně skoro 130 cm), jezdila bych i MHD a to si nedovedu představit. Taky tam pásy prý nejsou klasický, ale někde z boku předělaný kšíry. Mohu opět poprosit o foto? Moje dítě když nebude přikurtovaný k opěrce, tak zešílí.

Případně jestli máte tip na jiný kočár s ruční brzdou vhodný na bruslení. Koukala jsem na Jané, Quinny Speedy, TFK joggster…ty jsem z výběru už vyřadila.

Tak předem děkuji, snad něco výběru než napadne sníh :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

570
17.8.17 10:01

Ahoj, já jsem měla Peg Perego GT3 v době, kdy bylo nové (dítě nar. 2007), tehdy jsme také řešili v porovnání s Teutonií. Nedokážu posoudit z pohledu na bruslení, nicméně GT3 má oproti Teutonii vyšší zádovou opěrku, nešisuje potah a má ruční brzdu. Na ovládání bylo gétéčko naprosto úžasné, aretace předního kola na boku, sklopení zádové opěrky stiskem tlačítka, spousta super vychytávek prostě…
Oproti Teutonii (měla maminka vedle ve vchodu) je trochu mohutnější, ale MHD jsme zvládali, i když jsme zabírali trochu víc místa než janéčka, xlandery apod (cca o délku předního kola).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
7.1.18 18:46

@chaela Mám Peg-pérego Book Cross a je to pecka :palec: :dance: :srdce: Kočárek je lehký, skladný, má ruční brzdu, tak můžeš i v pohodě na brusle nebo si s ním zaběhat. Pásy má parádní, v zimě fusak nesjíždí, má velkou prodlužovací stříšku i dlouhý nánožník. jde do sedu, lehu. Zvládne i hlubokou korbu a autosedačku a není k tomu třeba adaptér což je taky parádní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama