Text písně

Anonymní
19.11.20 22:51

Text písně

Ahoj, našel by se tu prosím někdo ochotný vypsat mi text z této písničky? https://m.youtube.com/watch?…
Moc dík

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9
19.11.20 22:53
:) :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 22:56

@IvettS Ja vím no, ale potrebuju to do školy a rozumím jen par slov😂 😂 😂

• Citovat
  • Nahlásit
9
19.11.20 23:01

Aha, tak doufám, že ti někdo pomůže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
19.11.20 23:11
@Anonymní píše:
Ja vím no, ale potrebuju to do školy a rozumím jen par slov😂 😂 😂

Ve které škole potřebuješ přepis parodie hymny jiného státu? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
19.11.20 23:12

Však ten text najdeš na netu, tak co je za problém? ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
19.11.20 23:13
@aquarian píše:
Ve které škole potřebuješ přepis parodie hymny jiného státu? 8o

Aha, přepis.. :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10793
19.11.20 23:14

Moje milá, hodně z nás tady má děti, a protože se učí doma, tak už máme dost alergii na líné nic nedělající puberťáky.

že bys aspoň! - když už nic jiného - našla text polské hymny? - Uznávám, že by ti to zabralo takové dobré tři vteřiny a je to od tebe velká oběť - ale řeči o tom, že rozumíš jen pár slovům jsou od tebe pěkně arogantní - když si najdeš ten text- ejhle! hned budeš rozumět víc než půlce.

pěknou zábavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
19.11.20 23:19
@harpyje píše:
Moje milá, hodně z nás tady má děti, a protože se učí doma, tak už máme dost alergii na líné nic nedělající puberťáky.

že bys aspoň! - když už nic jiného - našla text polské hymny? - Uznávám, že by ti to zabralo takové dobré tři vteřiny a je to od tebe velká oběť - ale řeči o tom, že rozumíš jen pár slovům jsou od tebe pěkně arogantní - když si najdeš ten text- ejhle! hned budeš rozumět víc než půlce.

pěknou zábavu.

No ale nakolik jsem pochopil diskuzi pod tím klipem, tak to právě není polská hymna, ale jakási parodie.
Pár se jich tam slušně rozčiluje a odkazuje na trestnost hanobení státního symbolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10793
19.11.20 23:23

@aquarian - no vždyť… co jiného píšu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
19.11.20 23:26
@harpyje píše
no vždyť… co jiného píšu?

Píšeš, ať si najde polskou hymnu.
Ale podle té diskuze to právě polská hymna není, nýbrž jakási parodie na ni. A zjevně dost neuctivá, když se tam Poláci tak rozčilují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 23:33

@aquarian
Také jsem si přečetla komentáře a opravdu se pravděpodobně bude jednat o nějakou parodii. Proč by toto požadovali ve škole? :D

• Citovat
  • Nahlásit
10793
19.11.20 23:47

@aquarian - člověče musím ti to vysvětlovat? slečna (asi Karolína, dle diskuze pod skladbou) nám sem hodila parodii, tak se jí vyjadřuju k parodii. Kdyby to byla hymna, tak bych jí nepsala, že pochopí víc než půlku slov, ale že pochopí všechna slova. Tak blbá, aby si ale neuměla vygůglit hymnu, určitě není.

když chce pomoct, tak snad aspoň zkopíruje text hymny, vyhází slova, která z odposlechu chápe, že jsou jinak, to čemu rozumí, to doplní, a o zbytek tady požádá a možná! jí někdo pomůže. Takhle pochybuju.

že je to parodie je snad jasné z názvu - píšou že je to „přeróbka“ přerobit=předělat- to pochopí i Čech nežijící u polských hranic, ne? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
20.11.20 05:40

Je to parodie na hymnu, a opravdu dost neuctivá. Celkem se divím, že to za ty 2 roky nikdo nesmazal. Neumím si představit školu, kde by studentům zadali podobný úkol. Takže nevím, k čemu to zakladatelka potřebuje, ale do školy to zkrátka není. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
20.11.20 05:46
@Anonymní píše:
Ahoj, našel by se tu prosím někdo ochotný vypsat mi text z této písničky? https://m.youtube.com/watch?…
Moc dík

Ale nasměruji tě, zadej si do vyhledávače „przerőbka polskiego hymnu“, a vyjede ti spousta odkazů, s tím už se dá pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama