Thajsko a cesta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
skery
Povídálka 20 příspěvků 16.11.14 13:50
thajsko cesta

Ahoj, letime v unoru do thajska let trva 15h s prestupem v Paříži. Jak pristaneme v bangkoku tak nas ceka jeste 6h cesta autem. Jak jste to zvládli vy? Predstava, ze budu 15h na zadku me ubíjí.

Reakce:
Kacievi
Závislačka 4569 příspěvků 16.11.14 14:04

@skery tak 15h je ještě OK - obzvlášť s přestupem :lol: Já byla 2× v Austrálii a tam let trval jednou 21hod. a podruhé téměř 24hod. - s tím, že mezipřistání bylo na cca 1 hoďku v Kualu Lumpur - tak akorát vystoupit z letadla a pak zase nastoupit :roll: Hlavně doporučuji vzít si pohodlné obléčo, raději vrstvené neb klimatizace není nic moc a pokud budeš sedět u okénka či nouzových dveří, tak je ještě chladněji. Vyber si místa pokud možno u uličky (ideální je pak u toho nouzového výstupu, neb je tam o hodně více místa, než-li jinde, ale podmínkou je, že musíš umět anglicky, jináč Tě tam nenechají sedět). No a doplňuj často tekutiny a protahuj nohy. Uvidíš, že to zmákneš v pohodě :palec: Užijte si pohodovou dovču :kytka: Jo a věř, že se lítá rozhodně líp směrem tam, než-li zpět :mrgreen: :mrgreen:

123vanda
Kecalka 387 příspěvků 16.11.14 14:05

Co chces slyset? Nekdo to da v pohode, nekdo nema dlouhe lety rad. Nejsi prvni ani posledni, takze myslim, ze to prezijes :mrgreen:

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 16.11.14 15:23
@skery píše:
Ahoj, letime v unoru do thajska let trva 15h s prestupem v Paříži. Jak pristaneme v bangkoku tak nas ceka jeste 6h cesta autem. Jak jste to zvládli vy? Predstava, ze budu 15h na zadku me ubíjí.

Jo, v pohodě. Akorát jsem letěla v prosinci, tady byly mrazy, tam přes čtyřicet.. Takže punčocháče, tříčtcrteční kalhoty, kozačky, tílko, svetr a pelerína, v kabelce žabky.. S každým přistáním letadla jsem něco odhodila, v Emirátech pelerínu s punčocháči, v Tahjsku jsem do kufru dala kozačky se svetrem a nazula žabky..
V Emirátech byly asi dvě hodiny pauzy, tak jsem si tam chodila po bezcelní zóně a odfrkla si. Nebylo to tak hrozné jako pak cestovat letadlem a taxíky a lodičkami po Tahjsku z letiště k hotelu.

skery
Povídálka 20 příspěvků 16.11.14 15:36

Letim poprve a jeste k tomu takovou dlouhou cestu, teda aspon pro me, takze nevim jak to chodi

vikki.v
Kecalka 149 příspěvků 16.11.14 15:38

U mě to jistil vždycky lexaurin, pár hodin letu jsem vždy prospala a tím si ho zkrátila.
Jinak tablet/ntb s filmy + mp4 + něco na čtení či luštění a čokoláda.
Kdykoliv to jde protáhnout nohy. Určitě hodně pít :)
Pohodlné oblečení + vrstvy k odložení. Já vždy cestovala v harémkách, tričku a svetru. Plus šátek v kabelce, kdyby mi bylo chladno z klimatizace. Hlavně ať máš opravdu pohodlí a nic tě neškrtí. To samé se týká i bot - mně se osvědčily baleríny.
Vůbec se toho neboj, uteče to :)

pidalina
Kecalka 289 příspěvků 16.11.14 15:53

Zalezi take s kym letis, my do thajska leteli s Emirates a dala bych si to klidne znovu :)

skery
Povídálka 20 příspěvků 16.11.14 16:39

Baleriny super, jenze odlitame v únoru z prahy A tam pojedeme z brna asi autobusem navic o pul 4 rano :x. Letime air france jak z prahy tak z parize tam mame casove rozmezi na prestup 2.20h

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 16.11.14 17:40
@skery píše:
Baleriny super, jenze odlitame v únoru z prahy A tam pojedeme z brna asi autobusem navic o pul 4 rano :x. Letime air france jak z prahy tak z parize tam mame casove rozmezi na prestup 2.20h

Nejlepší na to jsou arabské linky, protože mají nejkvalitnější letadla (např. zabudované displeje v sedačkách na přehrávání filmů, her, písniček a kameru s výhledem z letadla od pilota) i obsluhu (v ekonomické třídě nám dávali ponožky, deky a zmrzliny Haegen Dasz).. Ale Air France je kvalitní (stevardky chodí v modelech od Armaniho :D ). Být tebou tak si zapakuji mp3 přehrávač, knížku a křížovky, nebo co tě zajímá..
Jestli letíš poprvé, tak asi část letu strávíš pozorováním země a mraků pod letadlem, jsou to úchvatné pohledy - můj muž letěl letos poprvé, hroutil se z toho už asi měsíc před odletem (že trpí na závratě a podobné kecy), tak jsme si na youtube s dětmi přehrávali videa z letů letadel.. Nakonec byl cestu tam nervozní a bylo mu špatně, a cestu zpět si už taky užíval. Prckové byli tak unešeni (rok a půl a dva a půl), že pořád ukazují k obloze a chtějí zase letět :D :palec:
Sezení je jako v autobuse, tak bych si asi vzala ještě nafukocvací podhlavník.

skery
Povídálka 20 příspěvků 16.11.14 18:19

Letime boeing 777 a pry tam jaoi tqky obrazovky da se koukat na film, hrat hry apod. A u okynka podle letenky sedet nebudu je tam psane misto sedacky a co jsme koukaly tak je ta moje sedacka uprostred..navic pritel bude pry sedet jinde tak jsem na to zvedava asi budu drzet za ruku nejakeho spolusediciho:D

skery
Povídálka 20 příspěvků 16.11.14 18:19

A holky jak to funguje u toho prestupu?

skery
Povídálka 20 příspěvků 16.11.14 18:21

No a deku doufam ze dostanu jsem vecne zmrzla a co jsem slysela tak klimatizaci nesetri

jenika1
Závislačka 3032 příspěvků 16.11.14 19:46

Letěli jsme Praha Vídeň- přestup, Bankog. Hlavně si zjistěte kolik máte času na přestup. Už se nám stalo, že nám při letu z USA uletělo v Londýně letadlo. Pokud je to jejich problem (zpoždění letu), pošlou tě dalším. Jinak nám let trval asi kolem 11hod. (Viden - Bankog) Jsem zvyklá, beru si prášek na spaní. U okna sedět je asi problém, tam jsou 3sed. u oken a v prostředku 6sedadel. Takže 3 ulička 6 ulička 3. Ten střed není moc příjemný, hlavně když chceš ven. Můžeš sledovat filmy, hrát hry atd. Dají ti polštářek, deku, někde i ponožky, kartáček, atd. Zavazadla se u přestupu neberou, takže rychle se zorientovat na letišti u přestupu.

skery
Povídálka 20 příspěvků 17.11.14 12:10

Ten prasek si budu muset taky obstarat :think: takze zavazadla nam prelozi sami? To je fajn, a staci me pouze pas?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >