Vánoční Paříž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
atlanticka
Kecalka 145 příspěvků 07.11.14 13:45
Vánoční Paříž

Ahooooj, právě mi můj milovaný oznámil, že jedeme na konci listopadu na 4 dny na Vánoční Paříž, bože já se tak těším, že jsem to sem musela hned napsat :oops: :oops: :oops: :oops: Byli jste tam už někdo? Jaké to tam je?

Reakce:
Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 07.11.14 13:46

@atlanticka :) :) :) :) :) :) Ty se mááš :-)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.11.14 13:47

@atlanticka je to nádherné, miluju Paříž :palec: užij si to..

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23150 příspěvků 07.11.14 13:50

Já tam byla 2×, ale pokaždý na jaře. Teď by se mi nechtělo, jednak i bez vánoc je tam hafec lidí a navíc mě nebaví brouzdat v tomhle psím počasí. Pokud někdy pojedu, tak buď někdy v září a nebo opět na jaře.
Jinak Paříž je samozřejmě nádherná a kouzelná. Užijte si to :)

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 07.11.14 13:54

Jeee, bude miminko pocate v Parizi… :lol: :srdce:

Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 07.11.14 14:15

Jee, ja bych taky jela. Uzij si to :palec:

Lady4
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 07.11.14 14:27

@atlanticka Paříž je nádherná. Přeji krásný a romantický pobyt.

elpiska
Závislačka 2618 příspěvků 07.11.14 14:53

Do Paříže jezdím ráda, před vánocemi jsem byla jen jednou - ráda courám jen tak po městě, a to se v zimě courá špatně. A taky nemám rada davy lidí a město si víc užiji na jaře nebo na podzim. Ale město jako takové je krásné. Budovy jsou nádherně vyzdobené, nasvícené, na ulicích dekorace, ozdobené stromy. Na první adventní neděli se odhalují výlohy obchodních domů, kde se pohybují zvířátka, panenky, panáčci, jsou to různé animace, hraje k tomu vánoční hudba. Před výlohami se tísní spousta dětí s rodiči. Pro děti tam jsou taková pódia, aby dobře viděly. V kostele Madeleine byl hezký betlém a taky jsem se svezla na obřím ruském kole na Place de la Concorde. Vánoční trhy jako všude jinde - boudy s punčem, jídlem, blbostmi. Užij si to! :potlesk:

Misamak
Povídálka 33 příspěvků 07.11.14 16:36

My tam letíme na Silvestra. Už se nemohu dočkat, doufám, že ještě bude vánoční výzdoba. Kdyžtak písněte, jaké to tam bylo.

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 17:04

@Misamak urcite bude. Nektere vanocni trhy funguji az do 4.1.

Misamak
Povídálka 33 příspěvků 07.11.14 18:58

Merde@ Moc děkuji za info, tak to se obzvlášť těším :lol: :D :)

atlanticka
Kecalka 145 příspěvků 12.11.14 19:03

Děkuji děkuji, doufám, že to bude fakt paráda :) mě ani tak psí počasí nevadí, mám zase ráda takové to vymrznutí, pak punč, svařáček nebo nějaké dobré teplé pití chutná o to víc :) @Black Cat žádné miminko, to už stačilo :D

Slanec
Kecalka 176 příspěvků 21.03.15 20:07

Tu Vánoční jsme sice prošvihli ale chystáme se ted s kamarádkou na „jarní“ shopovaní tak se moc moc těším

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >