Hotel America - Mallorca

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bibi30
Extra třída :D 10456 příspěvků 8 inzerátů 13.11.14 21:19
Hotel America - Mallorca

Byl jste někdo v tomto hotelu? Jak jste byli spokojeni a je to hotel vhodný pro malé děti (necelý rok a 3)?
Moc děkuji

Reakce:
Gregory
Kecalka 221 příspěvků 13.11.14 23:38

Obavam se, ze je to moc konkretni dotaz na to, aby se tu nekdo nasel. Zkus recenze na tripadvisoru, to je takovy zaklad pro hodnoceni hotelu. Kdyby byl problem s anglictinou, tak napis, muzu pomoct.

Bibi30
Extra třída :D 10456 příspěvků 8 inzerátů 13.11.14 23:57

@Gregory díky moc, tam jsem koukala, ale moje angličtina na to nestačila :(

Gregory
Kecalka 221 příspěvků 14.11.14 00:13

Ja nasla jen „Hotel Globales America“, je to ono?

panamera9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 00:21

Jak píše kolegyně vyhledej recenze
Mallorca je moc pěkná, hledej něco s bazénem, nevím odkud jsi, ale létá se hlavně z Prahy počítej 3 hodiny letu, pro dítě je to dost otravné, bolí je ouška.

Hotely jsou dost opotřebované, je to vše z doby, kdy tam jezdilo mnoho Němců. Nyní je tam dost německých důchodců, kteří jsou v pohodě.
Pěknou dovolenou

Gregory
Kecalka 221 příspěvků 14.11.14 00:35

Tak pokud to je on, tak je druhy z jedenacti hotelu v danem meste. Coz je obecne dobre, moje zkusenost je, ze hotely v prvni tretine byvaji ok. Recenze jsem jen proletla. Jsou tam i lide, kteri mu dali nejhorsi znamku, ale toho bych se nebala, to je temer u vsech hotelu. Jaou tam 2 bazeny, jeden z nich detsky. Podle obrazku to presne odpovida, jak napsala @panamera9, takove osuntele, teda hlavne ta budova a a okoli, treba pokoje vypadaly docela dobre. S jidlem je docela spokojenost, ale vse buffetovou formou. Doporucuji vyssi patra, ale pokud to mate pres cestovku, tak to tezko ovlivnite. Suma sumarum, urcite to bude patrit k tem lepsim hotelum, jestli je to nabidka za dobrou cenu, musite zvazit vy.

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 14.11.14 09:17

Byla jsem tam a hotel je urcite vhodny i pro male deti. Maji tam animace. Detsky klub, kam muzes dat deti napr. pres poledne, aby nebyli na slunicku. Animatori s nimi kresli apod. A jestli se dobre pamatuji, jsou tam tri bazeny, ne dva. Jeden malinky detsky, pak dva pro dospele. Jeden je tak uplne z boku.
Doporucuji se ubytovat ve vyssich patrech, kvuli hluku z vecernich programu, ktere se odehravaji u bazenu.
No za me teda strava hlavni jidlo dobre, ale takove to mezi - nic moc.

Sarka83
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 14.11.14 13:40

Také jsme v tomto hotelu byli a vzhledem k tomu, jak moc se nám tam líbilo, hned dvakrát. Příští rok se tam chystáme se synem (budou mu 3), uvažovali jsme o tom už letos, ale nakonec nám to nevyšlo. Myslím, že pro malé děti je tento hotel velmi vhodný. Je tam čisto, děti mají i svůj švédský stůl. Moře - úplně nejlepší. Velký kus od břehu mělko, krásná čistá tyrkysová vodička :).

Bibi30
Extra třída :D 10456 příspěvků 8 inzerátů 14.11.14 20:42

Holky, moc vám děkuju, jste zlaté

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

(Ne)jezte vejce, (ne)jsou zdravá: Odborníci se zase přou o to, zda škodí, nebo ne

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi i tradiční extra nálož vajec, která jsou... číst dále >