Thule Urban Glide

1
27.1.16 10:00

Thule urban glide

Dobrý den máte někdo kočárek Urban Glide od Thule? Rozhoduji se jestli koupit tento kočárek, Baby Jogger City Elite nebo Bumbleridie Indie. Kdyby jste měl někdo zkušenost, tak prosím poraďte. díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Thule Urban Glide 2018?

Přidejte zkušenost s Thule Urban Glide...
Napsat příspěvek

Reakce:

6434
11.6.16 12:39

@bamboa skoda, ze se nikdo neozval..nasla jsem jen vcelku pozitivní recenze..pro první dite jsme meli Gesslein F6, nechala bych tak do rokaz pak bych poridila Thule, na vylety bude dle mne ideální..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
15.6.16 09:30

Já bych chtěla koupit této značky sportovní verzi pro dvojčátka. Tak snad nám bude vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6434
15.6.16 10:42

@Katty1203 těším se na zkusenosti, budu kupovat nejdrive za rok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
15.6.16 22:36

Dobrý den, my ho mame a je super! Jedine doporučuji. I ma kamarádka si ho pak koupila. A muj muž ho uplne zbožňuje. Je lehký, prakticky, dobre se skládá. Jedine co bych vytkla, ze u nej není mozne polohovani nozicek. Jinak super kocarek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6434
15.6.16 22:50

@P4411 a můžu se zeptay jaky fusaj a nánožník pouzivate? Děkuji…
Mne muž taky schválil výběr..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
15.6.16 22:58

Zatim zadny, mame ho chvilku a uz bylo teplo, takže jsme nic neporizovali. Mame ho hlavně na cestování a na hory. Kupovali jsme jen sportovní verzi, jelikož malému uz je 7 měsíců. Ale koukala jsem, ze přímo na to prodávají hezké fusaky od Thule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6434
15.6.16 23:03

@P4411 planuji příští rok nějakou turistiku, uz mam abstak..tak se těším..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
15.6.16 23:07

Je fakt skvělý, určitě budete spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
7.8.16 16:54

Včera jsme koupili nový Urban Thule Glide pro dvojčátka a maximální spokojenost! Jsem z něj nadšená! Takže jedině doporučuji. :mavam: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 09:29

Ozivuji… Nemáte někdo s kočárkem zkušenosti…? Ráda bych si pročetla nějaké názory… Hledám kočárek i pro novorozeně… Bydlime na vesnici takze spise na lesni a polni cesty ale obcas i do mesta. Libi se mi kocarky Baby Jogger Elite a Summite. Ted jsem nasla Thule a zamilovala jsem se… : :srdce: Budu vdecna za reakce… :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
13.3.17 10:28

Dobrý den, my kočárek vlastnime a super. Máme tedy jen sportak od 7m. Na hory a špatný terén je úžasný, lehoucky s dobře se skládá. I fusak jsme do nej koupili. Jediné co mě mrzí, ze nemá madlo a nejde do úplného sedu. Ale jinak je úžasný :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 11:32

A co obchody?? neni moc dlouhy?? nemate problem mezi regaly?? To madlo mě taky trošku mrzi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
13.3.17 12:56

Já s nim do obchodu moc nejezdim, mám ještě Bugaboo Bee, ale když jedu, tak v pohodě, zatím jsem se všude vešla :) Je úžasný na ovládání. Má ho i má kamarádka a též je spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 11:15

kočárek thule

Dobrý den, nebudete nekdo prodávat kočárek thule glide. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu