Tik v obličeji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luckyhorse
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 15.06.19 06:22
Tik v obliceji

Dobrý den včera když jsem seděla večer u počítače začaly se u mě projevovat zaskuby na pravé straně obličeje v oblasti spodní čelisti. Šla jsem to zapsat ale ráno po probuzení stejný stav. Když si položím na místo ruku je to jako kdybych měla ruku na tepne ale pulzovani není tak pravidelne. Pohyby obličeje jsou viditelné běžným pozorováním. Co by to mohlo být? Teplotu nemám nemůže to být z klimatizace? Diky

Reakce:
sediza
Závislačka 2581 příspěvků 15.06.19 06:48

Kupte si v lékárně magnézium a zkuste trávit dneska den odpočinkem a vyhněte se pc.

Ou
Echt Kelišová 8144 příspěvků 15.06.19 10:19

Nejpravděpodobnější vysvětlení je dehydratace a případně nějaká zatuhlina v krční oblasti.

Zajdi do lékárny pro chelátový hořčík (nebo alespoň jako citrát) a kup při té cestě litrovku pomerančového džusu. Nařeď ho 2 litry vody, nařiď si alarm na budíku po 30 minutách a pokaždé když zazvoní vypij sklenici toho ředěného džusu. Ten džus může být libovolný, ideáně ale 100% - ředí se kvůli lepší chuti toho co piješ a kvůli tomu, aby se dodaly nějaké ionty, které díky dehydrataci a pocení ve vedru můžou chybět a pít jen čistou vodu by nemuselo úplně fungovat.

Toho hořčíku si dej 500m teď a 300 mg večer - zhruba hodinu před a po užívání hořčíku nepij mléko, nejez mléčné produkty a nebo jiné jídlo bohaté na vápník.

Zároveň pomalu a jemně protahuj krk https://www.youtube.com/watch?…

Pokud nejsi těhotná, nekojíš a nemáš autoimunitní trable s nervovým systémem, můžeš v té lékárně cestou vzít taky gujacuran a kdyby to do večera a po pořádné rehydrataci nepřešlo, tak si před spaním vezmi 4 tabletky guajacuranu - je to neškodný uvloňovač svalů.

V případě že ani to nezabere, tak si zajdi v pondělí k lékaři - začni u praktika, ale počítej s tím, že tě nejspíš pošle dál.

Váš příspěvek
Reklama