Tinder a vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 21:00
Tinder a vztah

Prosím o anonymitu. Citlivé téma. Jsem již rok a půl ve šťastném vztahu. Mám v mobilu již dlouhou dobu staženou aplikaci Tinder. Neaktualizuju si profil, ani tam nechodím se záměrem, ale čas od času, když se opravdu hodně nudim tam kouknu, a třeba s nějakým chlapem prohodim par vět. Většinou mě to po chvilce přestane bavit a zas to na ctvrt roku vypnu. Vadilo by vám to od partnera, nebo myslíte, ze je to blbe?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
giny52
Kecalka 297 příspěvků 22.11.17 21:03

Jsem žárlivá, takže mě by to vadilo. Taky si ráda s někým píšu, proto jsem začala chodit sem, abych si nepsala s chlapama ale s ženskýma :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 22.11.17 21:04

Je to blbe. Tobe by to nevadilo, kdby on delal to same s holkama?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 21:05
@giny52 píše:
Jsem žárlivá, takže mě by to vadilo. Taky si ráda s někým píšu, proto jsem začala chodit sem, abych si nepsala s chlapama ale s ženskýma :mrgreen:

No jo, když mě se libi jen to, ze se někomu libim a po 5ti min mi to stačí :D

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 22.11.17 21:06

Neriskovala bych, ze ve me partner ztrati duveru kvuli zahaneni nudy jednou za ctvrt roku. Kdyz jsem ve vztahu, tak podobne chovani povazuju za nevhodne a hlavne zbytecne.

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 22.11.17 21:07
@Anonymní píše:
No jo, když mě se libi jen to, ze se někomu libim a po 5ti min mi to stačí :D

To se taky muzes projit v hezkem obleceni po ulici nebo zajit s kamaradkou do klubu a prohodit par vet s nekym u baru.

giny52
Kecalka 297 příspěvků 22.11.17 21:09
@Anonymní píše:

Dej sem fotku, napíšeme ti že jsi krásná :mrgreen:
Mě třeba stačí, že mi to řekne můj muž

Kakika
Neúnavná pisatelka 15006 příspěvků 22.11.17 21:09

Vadilo by mi to hodně.

Janina B1
Kecalka 402 příspěvků 22.11.17 21:11

No mně by to asi vadilo, kdyby to dělal to můj milý… :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 22.11.17 21:12

Vadilo by mi, že můj muž si sebou není dost jistý a potřebuje si někde hodit ego… ono to totiž u toho psaní nemusí zůstat, až přijde větší krizička sebevědomí, že.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1970 příspěvků 22.11.17 21:35

Tak psaní zrovna na tinderu by mi vadilo hodně.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 22.11.17 21:44
@Anonymní píše:

máš tak málo sebevědomí, že si musíš honit ego na tinderu a riskuješ narušení hezkého vztahu? Proč? Že ti cizí vometák polichotí? Nechápu… 8o
Kdyby to dělal můj partner - asi bych s ním už nebyla - ne kvůli žárlivosti, ale pro to nízké sebevědomí - neimponoval by mi už :nevim:

Sleepy.Monkey
Kecalka 286 příspěvků 22.11.17 23:02

Vadilo a hodně..

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 23.11.17 06:25

Ano, vadilo. Nechápu, proč si tímhle někdo musí zvedat ego. :roll: Udělat to můj přítel, tak už s ním ani nejsem. Měla bych pocit, že mu nejsem dost dobrá a musí hledat jinde.

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 23.11.17 07:28

Vadilo by mi to u partnera. souhlas s lady anne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >