Reklama

Tip na hru na oslavu v bytě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischa69
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 26.01.18 23:35
Tip na hru na oslavu v bytě?

Ahoj v neděli budeme oslavovat dceři a synovce narozeniny, napadlo mě pro děti připravit nějakou hru, kvíz apod..Ale vůbec mě nenapadá jaká. Napíšeet prosím nějaké tipy co mělo úspěch? A co třeba za odměnu, výhru? Možná i něco kde se můžou zapojit i dospělí? :mrgreen:

Děti na oslavě budou hlavně kluci, jen jedna holka (dcera). Věkově 3,6,9,10,11.
A abych nezakládala další téma, tak bych brala tipy na slané nebo jiné pohoštění než sladké, nejlépe i s recepty :D

Díky za rady a tipy :)

Reklama

Reakce:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 27.01.18 00:55

No, je dobré zeptat se nenápadně dětí, co je jim líbí. Asi nejspíš počítačové hry, a od toho se odpíchnout a pořídit společenské hry. Ovšem vzpomněla jsi si dosti pozdě.
Nafukování balónků, házení míčem na cíl, vytvořit překážkovou dráhu, hledání pokladu na základě indicií, holt musíš zapojit fantazii.
Postavit bunkr, natáhnout na stěnu papír (kus tapety) a něco namalovat, rozkrojit jablko, oloupat mandarinku, zavázat tkaničky, vytvořit z papíru loď, foukáním přes brčko posouvat kuličku…
Je dobré vytvořit smíšené skupiny s rodiči…

K jídlu párečky v listovém těstě, anebo párek v rohlíku, hamburger, hubky = na rohlíku, okurce pomazánka, pizza…prostě vše, co mají rády…to víš

Příspěvek upraven 27.01.18 v 01:09

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 27.01.18 00:55

Jo, zapomněla jsem odměny, holt to musíš vymyslet. Nejspíš třeba omalovánky, fixy, bloky, modelína, knížka, rébus, plakát, hrnek, propiska, ale ty víš, po čem tvé děti touží…
Pro slečnu třeba zrcátko, hřeben, sponky, gumky…

czaky
Závislačka 2530 příspěvků 27.01.18 03:41

Dobre hry se daji cerpat na webu hranostaj.cz … nevim presne adresu, google jiste poradi. Fakt stovky her, daji se filtrovat podle veku, poctu lidi, zamereni, prostredi.
Jinak dobry hry jsou taky treba vypraveci - znam bud obrazky na kostkach nebo obrazkovy karticky (urcite by to slo s nejakym ruznorodejsim pexesem, nebo nahazet do pytle veci, hracky, obrazky z casopisu a pak by se losovalo). Bud se to hraje tak ze si kazde vylosuje tri obrazky a pak na jejich zaklade vymysli a vypravi pribeh. Nebo si tahaji obrazky po jednom postupne a kazdy povi kousek pribehu. Napada me spousta her co jsme jako maly na takovych akcich hrali, jen mas desne velikej ten vekovej rozpal :think:. Moc si neumim predstavit co bude bavi t 3letaka i 11ti letyho skoro pubertaka. :think:

Mozna nejaky jeste tymovy - dve tri skupinky a dostanou hromadu veci ( petky, plata od vajicek, barvy, lepenky spejle atd) a ukol poatavit auto nebo treba masku…

Taky by asi slo barveni tricek… foukaci fixy na textil, sablony s autama dinosaurama atd a mohlo by to bavit i kluky.

Pak klasicky taborovy - prisera dva tymy po stejnem poctu lidi. Dejme tomu 5. Prisera se tvori z lidi tak, ze se vsichni lidi ve skupine musi dotykat a pak prisere kazdy kolo ubyde jedna noha kterou se smi dotykat zeme. Kdyz pocet nohou klesne pod 5 musi se navzajem nest. Prisera musi vydrzet stat aspon 5 vterin.

Uzel vsichni se navzajem nahodne propletene pochytaji za ruce a pak aniz ny se pustili se musirozplest aby udelali kruh.

Takovych je fakt spousta ;)

A vyse uvedeny lov poklad za ukoly a indicie taky nikdy nezklame :palec:

Mischa69
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 27.01.18 11:59

@czaky @Anturie

Ahoj, děkuji něco vymyslím, bylo to ted náročné, prababička v nemocniciá, tak jsem to úplně vypustila :)

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 27.01.18 13:11

@Mischa69 Hlavně se nestresuj, do přípravy pohoštění a výzdoby zapoj děti… určitě budete mít krásný narozeninový den. :kytka:

Mischa69
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 12.02.18 14:23

@Anturie

Děkuji stres jsem hodila za hlavu, děti zabavil twister i fotbálek atd. Moc často se spolu nevidí tak, si měli o čem povídat a vyhráli si spolu. Dospělí měli aspoň chvilku čas na pokec :)

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 13.02.18 16:26

@Mischa69 Júúúúúú, děkuji žes napsala, mám obrovskou radost s tebou :dance: :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >