Kolik uren má být ve volební místnosti

199
26.1.18 21:25

Kolik uren ma byt ve volebni mistnosti

Jen pro zajimavost, je mozne aby ve volebni mistnosti byli dve volebni urny? Vzdy byla jenom jedna, ted me zmatly dve vedle sebe…mel jste nekdo taky dve?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36720
26.1.18 21:27

Ne, byla jen jedna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
426
26.1.18 21:29

No, do jedné se vhazuje Zeman a do druhé Drahoš :D Vždycky jsem videla u voleb dvě urny a dnes tam byly také dvě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
26.1.18 21:33

Taky jsme měli dvě :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2659
26.1.18 21:34

Jedna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4615
26.1.18 21:34

Taky máme dvě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
368
26.1.18 21:36

Záleží na velikosti okrsku, kolik lidí tam spadá, mohou být i tři, aby se netvořili fronty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2659
26.1.18 21:36

Jinak i dvě jsou ok, aby se lidi nemačkali. Nebojte, podvod to není. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
597
26.1.18 21:39

Klidně můžou být 2, asi záleží na velikosti okrsku, u nás byla jedna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
26.1.18 21:41
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149526
26.1.18 21:51
@Emma30 píše:
No, do jedné se vhazuje Zeman a do druhé Drahoš :D Vždycky jsem videla u voleb dvě urny a dnes tam byly také dvě.

A mají je kluci podepsaný? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13837
26.1.18 21:52

@Anna766 jo, jedna se jmenuje odpad.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
26.1.18 21:54
@Hadumi píše:
@Anna766 jo, jedna se jmenuje odpad.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To sedlo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
426
26.1.18 21:54

@Anna766 No meli by :) Nikdy jsem se nad dvemi urnami nepozastavovala, ale dnes mě to taky zmatlo a chvíli jsem zavahala, abych to hodila do té správné :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149526
26.1.18 21:55
@Hadumi píše:
@Anna766 jo, jedna se jmenuje odpad.

A která je která je věc názoru. Naštěstí žijeme v době kdy má na každý právo na svůj :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová