Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jen pro zajimavost, je mozne aby ve volebni mistnosti byli dve volebni urny? Vzdy byla jenom jedna, ted me zmatly dve vedle sebe…mel jste nekdo taky dve?
No, do jedné se vhazuje Zeman a do druhé Drahoš
Vždycky jsem videla u voleb dvě urny a dnes tam byly také dvě.
Záleží na velikosti okrsku, kolik lidí tam spadá, mohou být i tři, aby se netvořili fronty.
Jinak i dvě jsou ok, aby se lidi nemačkali. Nebojte, podvod to není. ![]()
Klidně můžou být 2, asi záleží na velikosti okrsku, u nás byla jedna.
@Emma30 píše:
No, do jedné se vhazuje Zeman a do druhé DrahošVždycky jsem videla u voleb dvě urny a dnes tam byly také dvě.
A mají je kluci podepsaný? ![]()
@Anna766 No meli by
Nikdy jsem se nad dvemi urnami nepozastavovala, ale dnes mě to taky zmatlo a chvíli jsem zavahala, abych to hodila do té správné ![]()
@Hadumi píše:
@Anna766 jo, jedna se jmenuje odpad.
A která je která je věc názoru. Naštěstí žijeme v době kdy má na každý právo na svůj ![]()