Tip na výlet Těšínsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rsisa
Kecalka 492 příspěvků 05.10.14 11:12
Tip na výlet Těšínsko

Prosím o tip na nějaký malý nenáročný výlet v oblasti těšínska, představa - autem někam dojet, pochodit trochu po čerstvém vzduchu, sednout na kafe, džus a domů. Nechci nic náročného, spíše delší procházka..Napadly mě Hukvaldy jinak nic tak, v Beskydech je krásně třeba všude, ale co vím, tak šude se musím šlapat vícero km :-(, to dnes nechci. díky moc za tipy!!!

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33575 příspěvků 05.10.14 11:14

Rybí dům v Chotěbuzi, Výtopna v Orlové..

ivik21
Generální žvanilka 20815 příspěvků 05.10.14 11:14

Jsi z Těšína? Oba mají krásná centra města, tam bych zas chtěla já :mrgreen: Co takhle cca 15km od Hukvald, do Frenštátu p. R., procházka k můstkům :palec:

evill
Závislačka 3775 příspěvků 05.10.14 11:15

@rsisa Javorovy - lanovkou nahoru, nahore supr vitr na pousteny draka, hospudka.

Nebo potom pustevny lanovkou nahoru, dolu se da na kolobce.

V obou pripadech cerstvy vzduch bez namahy :lol:

rsisa
Kecalka 492 příspěvků 05.10.14 11:16

Bleško dík za tip, v rybím domě jsme pořád co by těšíňáci a do orlové se mi nechce, radši bych směr Beskydy, ale co to je mimoch. ta Výtopna??? Nicméně dík za příspěvek!!!

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33575 příspěvků 05.10.14 11:17
rsisa
Kecalka 492 příspěvků 05.10.14 11:17

No, ten Javorový, to je dobré, úplně jsem zapomněla, ale teď nevím, kluk má necelých pět, vzít ho asi na klín na lanovku, ne? No samotného bych ho nepustila, jak je ta sedačka velká, vleze se tam taťka s klukem na klíně? Jak se to řeší? :(

rsisa
Kecalka 492 příspěvků 05.10.14 11:19

Dík za tip na tu Výtopnu, ve Frenštátě jsme byli nedávno, ale je tam teda kráásně, ten jejich park, já teda takové parky miluju. Teď mě napadl park v Karviné, tam je pěkně. Ale tam pojedem přes týden, máme v Ka nějaké „vyřizování“..

evill
Závislačka 3775 příspěvků 05.10.14 11:20
@rsisa píše:
No, ten Javorový, to je dobré, úplně jsem zapomněla, ale teď nevím, kluk má necelých pět, vzít ho asi na klín na lanovku, ne? No samotného bych ho nepustila, jak je ta sedačka velká, vleze se tam taťka s klukem na klíně? Jak se to řeší? :(

Je tak to nevim jestli vas tam pusti ve dvojko, my slapem peso. Zkus si am kdyztak zavolat. Na pustevny je sedacka pro dva, takze tam v poho.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33575 příspěvků 05.10.14 11:42

Pak je ještě v Bohumíně nová Mauglího stezka

https://www.mesto-bohumin.cz/…-stezka.html

Posedět se tam dá.

rsisa
Kecalka 492 příspěvků 13.03.15 08:26

Dík za tip Krásy Beskyd..Co kdo ještě máte holky pište tipy těším se…

skubanecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.15 17:38
.

Není zač, taky hodně pátrám, kam vyrazit, a vím, jaké to je, když nápady docházejí :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >