Tip na pěší výlet Orlicko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tučnič
Kecalka 412 příspěvků 29.09.14 15:48
Tip na pěší výlet Orlicko

Máte nějaký tip na výlet s dvěma kluky 7 s 8 let do přírody v Orlických horách… třeba jako Luisino údolí na Deštnou… nějakou hezkou přírodu, pár km, nějaké stavení, nějaká studánka, lavička. Auto nechat dole a jít se projít na pár hodin. Žádné vstupné. díky za tipy

Reakce:
Susanna
Generální žvanilka 22083 příspěvků 29.09.14 17:11

@Tučnič Co Zemská brána ? Je tam krásná příroda a klukům by se mohly líbit i ty bunkry.
Edit: Tady ještě info o stezce.

Tučnič
Kecalka 412 příspěvků 30.09.14 07:39

@Susanna no supr, díky moc, přesně něco takové jsem hledala!!! :lol: to se bude klukům líbit. Celý život žiju ve Východních čechách, ale sama jsem tam nikdy nebyla. Ještě tady pak je asi pevnost Hanička, to by mohla být další destinace, tam už je ale určitě vstupné. Nemáte ještě někdo nějaké nápady…??? Uvítám, jsem nabita energií kluky trochu poučit o krásách Východních čech. Spojit příjemné s užitečným. :idea:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >