Tipy na dárky pro věk 8-9let

Anonymní
23.11.19 20:26

Tipy na dárky pro věk 8-9let

Prosím, co kupujete na vánoce dětem ve věku 8 let? Moc děkuji za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

9534
23.11.19 20:37

Syn, osm a půl, koloběžka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11719
23.11.19 20:39
@Anonymní píše:
Prosím, co kupujete na vánoce dětem ve věku 8 let? Moc děkuji za tipy.

a není lepší se zeptat dětí, co by chtěly?
a správná matka to ví i bez ptaní, pokud nejsi matka, ale nějaký-á příbuzný-á, tak se zeptej matky dětí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2160
23.11.19 20:40

Stavebnice lego, merkur, obleceni, veci od fotbalovyho klubu co ma rad, kopacak, nerfky, puzzle…tohle je jeste dobrej vek na darky. Nechapu anonym :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22774
23.11.19 20:53

Deskové hry, lego, oblečení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47530
23.11.19 20:54

Vyberu co si dala/ dali do obalky pro Jeziska.
Namatkove lego, Sevu, chteji sadu hrebenu a sponek (obe me rady cesou), pak nejake hry chteji, vonavku, pyzamo, saty.
Mela jsem pro ne krasne povleceni zimni, ze ho dostanou od Mikulase, ale puvodne melo byt pod stromek. No dnes jsem to uz nevydrzela a dala jsem jim ho. Takze proslo prackou, susickou a uz maji povleceno. Proste jsem nevydrzela :oops:.
Velky spolecny darek dostanou decka el. klavesy, ze musi trenovat a mame vybrany pinpongovy stul na zahradu. Syn vzdy touzi po autech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 21:01

Dcera by chtěla sadu koníčků schleich, ale říkám si, jak dlouho ji to bude bavit, není to zrovna nejlevnější a jak si s tím bude hrát…, syn by chtěl letadlo na ovládání, což mi přijde taky kravina. O kolobezce mluvili, ale mají kolo.. To je lepší… A mobil.. Ten zatím nechceme..

• Nahlásit
  • Citovat
414
23.11.19 21:19

U nás si děti přejí např. Lego, freestyle koloběžku, také kupujeme Aktivity pro děti, hru Double, mikrofon a synovi novou tašku do školy(naštěstí se o to podělíme a každý koupi něco)jo a holka ještě dostane zánovní lyže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 21:19
@Anonymní píše:
Dcera by chtěla sadu koníčků schleich, ale říkám si, jak dlouho ji to bude bavit, není to zrovna nejlevnější a jak si s tím bude hrát…, syn by chtěl letadlo na ovládání, což mi přijde taky kravina. O kolobezce mluvili, ale mají kolo.. To je lepší… A mobil.. Ten zatím nechceme..

Takze jim nechces koupit co by chteli, ale chces jim koupit neco, co ti nekdo poradi na netu? Proc by nemohli mit kolobezku, kdyz maji kolo? Co to je za hovadskej nazor? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
1455
23.11.19 21:20

Me v tomto veku braly asi nejvice puzzle klidne uz i 1000+ pokud to nebylo neco abstraktniho, deskove hry, dostavala jsem ruzne vhs, coz dnes nema smysl, pak ruzne naucne knizky, pak jsem dostavala jeden hlavni darek to byly bud brusle at na led nebo koleckove, kolo, bezky, zahradni domecek…ted brachovi je skoro 7 a ma venku takovy system prolezacek ke kteremu se da dokupovat postupne ruzne casti, tak pro nej mame sit a uchyty na lezeckou stenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
23.11.19 21:21
@Anonymní píše:

Nahodou letadlo na ovladani je super, vyhrala jsem ho v tombole a s manzelem se s tim vyblbnem oba, navic skvelej plasic hrdlicek :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1101
23.11.19 21:23

Mám malé děti, ale 8 letá neteř by chtěla lego, roborybu, pletací stroj, nějakou kosmetiku (má dovolený lesk na rty a světlý lak), barevný pudr na vlasy. Koloběžku dostala letos k narozeninám a i přestože má kolo, moc jí baví.
Synovi bych klidně letadlo na ovládání koupila. Manžel dostal před několika lety „pidi dron“ bez kamery a jak se s tím vyblbnul.
Mému synovi je 5, auta na ovládání má 2 a letos dostane třetí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 21:28
@Anonymní píše:

Nejsou vánoce hlavně o dětech a o možnosti splnit jim jejích dětské sny :think: Když si to přejou tak jim to kup aspoň jednu věc každému a ne to co ty poradí ostatní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39794
23.11.19 21:35
@Anonymní píše:

Proč by nemohly mít kolebezku i kolo? Kluk to tak má a k tomu ještě skateboard. Různě to střídá.
Jinak v 8 letech vloni kluk dostal především lego, nějakou knížku, stolní hry, vláčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1323
23.11.19 21:36

U nás syn 8 let Xbox, lego, deskové hry, dcera 9 let poppsie Slime, slupovaci lak na nehty, bezdrátová sluchátka, radost by jim udělalo i oblečení, ale třeba neteř 10let chce petshopaky, lol panenku, figurky koní bez hřívy, takže co dítě, to jiné přání :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama