Tipy na otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adéla31
Povídálka 11 příspěvků 02.09.19 09:49
tipy na otěhotnění

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše nejlepší tipy na otěhotnění.
S přítelem se snažíme už skoro tři měsíce o miminko, ale marně :nevim:
Moc po mimi toužíme a nevíme si rady.
Máte nějaké dobré rady, které pomohly?
Oba moc děkujeme

Přečtěte si článek: Rady, jak otěhotnět co nejdříve

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Zusanka
Stálice 53 příspěvků 02.09.19 09:52

Dobrý den. 3 měsíce není nijak dlouhá doba, takže se to určitě brzy povede. :srdce:
Zkoušela jste ovulační testy? :kytka:

wendeleen
Kecalka 188 příspěvků 02.09.19 09:54

Zkuste inositol, nám pomohl. :)

Adéla31
Povídálka 11 příspěvků 02.09.19 09:56
@Zusanka píše:
Dobrý den. 3 měsíce není nijak dlouhá doba, takže se to určitě brzy povede. :srdce:
Zkoušela jste ovulační testy? :kytka:

Zkoušela jsem ale vykašlala se na to.. myslíte že má šanci týden před menstruací ovulační test vyzkoušet? Vím že je tři měsíce je krátká doba, ale jsme oba poměrně dost mladí, dite jsme se rozhodli mit vzhledem ke skvěle situaci co prave máme (bydlení spolu, prace atd.) a nechápeme proč to nejde :think:

Au_Lait
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 09:57

Takova rada, nerada, ale důležitá je psychická pohoda. Lehko se to řekne, hůř provádí. Držím Vám palce :kytka:.

Adéla31
Povídálka 11 příspěvků 02.09.19 09:57
@wendeleen píše:
Zkuste inositol, nám pomohl. :)

Děkuji moc, určitě se po tom podívám

Adéla31
Povídálka 11 příspěvků 02.09.19 09:58
@Au_Lait píše:
Takova rada, nerada, ale důležitá je psychická pohoda. Lehko se to řekne, hůř provádí. Držím Vám palce :kytka:.

mnohokrát děkujeme :*

wendeleen
Kecalka 188 příspěvků 02.09.19 10:02

@Adéla31 Vím, že se nejvíce propaguje nosifol a tyhle drahé srandy. Pokud byste nechtěli investovat tolik peněz, doporučuju kombinaci jednoho pytlíčku fertiprony a čistého inositolu v tabletkách, tak abys byla na cca 4 gramech denně. :) Potom je taky otázka, jak je na tom partner se spermiemi. My jsme měli spermiogram ukázkový, takže jsem právě řešila spíš všechno možné u sebe. Samozřejmě je taky dobré sledovat si ovulaci (buď měřením teploty nebo ovulačními testy), popř. zajít na gyndu pár dní před očekávanou ovulací na ultrazvuk, zda folíky rostou, jak mají, možná lékař navrhne udělat i hormonální profil z krve. Držím palce, ať se zadaří co nejdříve. Vím, že to čekání je hrozný, já už jsem z toho šílela… :hug:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 02.09.19 10:03
Nemyslet na to.
@Au_Lait píše:
Takova rada, nerada, ale důležitá je psychická pohoda. Lehko se to řekne, hůř provádí. Držím Vám palce :kytka:.

Ano nemyslet na to.

Zusanka
Stálice 53 příspěvků 02.09.19 10:04
@Adéla31 píše:
Zkoušela jsem ale vykašlala se na to.. myslíte že má šanci týden před menstruací ovulační test vyzkoušet? Vím že je tři měsíce je krátká doba, ale jsme oba poměrně dost mladí, dite jsme se rozhodli mit vzhledem ke skvěle situaci co prave máme (bydlení spolu, prace atd.) a nechápeme proč to nejde :think:

Určitě to zkusit můžete. Mně se jednou podařilo otěhotnět v době menstruace. :nevim: :srdce: A zkuste na to nemyslet. Jak tu už někdo psal, je to i hodně o psychice. Držím palce, určitě se brzy povede. :srdce:

Ernais
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 02.09.19 10:08

Sama rikas, ze jste oba dost mladi, tak proc to hrotite? Casu mate furu, neni duvod to nekam hnat a stresovat se. Navic 3 mesice neni nic. Proste si uzivejte spolecneho bydleni, jeden druheho, toho ze se konecne nemusite nijak chranit a splnte si to o cem vite, ze s ditetem uz tak snadno nepujde. Ja tohle cilene snazeni, kor jeste v mladem veku, moc nechapu. Pak jsou z toho akorat stresy.. :roll:

Kukacka123
Závislačka 4229 příspěvků 02.09.19 10:35

Gynex, kontryhelovy caj, pokusit se nenervovat. Pripadne zjistit, zda mas ovulaci, pokud ji necitis - ale to bych videla, ze je jeste cas, pokud te netlaci vek ;)

Popokatepetla
Závislačka 3550 příspěvků 02.09.19 10:36

Já myslím, že nic lepšího než sex ještě nikdo nevymyslel :mrgreen:
Ne vážně, copak vás něco tlačí, že musíš otěhotnět teď hned? Užívejte si a nemyslete na to, že zrovna „vyrábíte“ mimino, to je to nejlepší, co můžeš udělat. O nějakých podpůrných opatřeních se dá uvažovat, pokut třeba nejste oba zdraví (ve smyslu že např. někdo z partnerů trpí nadváhou, obezitou), máte sedavé zaměstnání a celkově nedostatek pohybu, kouříte, konzumujete nadmíru alkoholu atd…

radana80
Stálice 91 příspěvků 02.09.19 11:27

Nemyslet na to ale ono se to lehce říká snažíme se už 8 měsíců koupila jsem si GS mamavit tak jsem zvědavá co to se mnou udělá máte někdo zkušenost.

Ernais
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 02.09.19 11:30

@radana80 uprimne, ja si o vsech techto preparatech myslim, ze jsou to predrazena placeba…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama