Tipy na zlepšení menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymus324
Nováček 1 příspěvek 31.05.19 15:00
Tipy na zlepšení menstruace

Dobrý den, je mi čtrnáct let a menstruaci mám necelé dva roky. Cyklus mi trvá 20 (21,22) dnů a menstruju sedm dnů. Gynekoložka řekla, že je to takhle v pořádku, takže nijak neřeším. Spíš by mě zajímaly tipy, jak si měsíčky „usnadnit“. :? :)

Příspěvek upraven 31.05.19 v 22:21

Reakce:
Tableta
Kelišová 5201 příspěvků 31.05.19 15:13

Cyklus máš 20 dní, takže máš týden měsíčky, pak dva týdny pauzu a zase měsíčky? No, taky jsem to takhle v 15 měla a gynekolog mi to normálně „léčil“.
A zpříjemnit :nevim: Tak záleží, jak to u tebe probíhá. Někdo je v pohodě a má běžnej režim, někdo umírá bolestí, má migrény a zvrací. Prostě mít prvních pár dní klid, nevyhledávat konflity :mrgreen:, nahřávat si podbřišek a mlsat střídmě :P

Dana066
Kecalka 390 příspěvků 31.05.19 15:16

Za sebe mám zkušenost, nestresovat. Myslím tím, nebrat si urážky apod. osobně. To může taky stresovat. Zvlášť v pubertě. U mně je to tak, že když mám hodně stresu v květnu, menstruace v květnu je ok, ale v červnu je bolestivá. A taky je dřív nebo později, než má být. Je to jako opožděná reakce na stres. U jiných žen je to nejspíš jinak.

Váš příspěvek
Reklama