Jak si doma děláte kafe s bohatou pěnou bez kávovaru?

6534
30.5.19 13:49

Frenchpress, pěnicí metlička. Stačí i tyčový mixer. Ten blog je příšernej :roll: To už si lidi ani neumí vybrat font, který podporuje všechna písmena?
Mj. odkazy sem nepatří :)

Jo a po přečtení dalšího komentáře radši dodávám, že jsem článek ani nerozklikla :P

Příspěvek upraven 30.05.19 v 13:55

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59410
30.5.19 13:52

@Sandra39let dost práce, tuna cukru a ten kokosový olej taky není extra levný. na kolik jedno kafe vyjde? Asi by mne přešla chut takové patlání :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
30.5.19 13:56

Já si napěním mlíko a k němu přidám kafe

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6534
30.5.19 13:59
@Netopirek píše:
Já si napěním mlíko a k němu přidám kafe
:mrgreen: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16186
30.5.19 14:02

DeLonghi PrimaDonna S De Luxe :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35975
30.5.19 14:03

Kafe jako z automatu fakt není můj sen :poblion:
Kávovar doma mám, na to stačí kafe a mlíko, žádný olej…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18177
30.5.19 14:03

Tak já to rozklikla a moc to nechápu. Ani proč přidávát kokosový olej ani proč to mixovat v petce :nevim: Mít blog je jistě hezký koníček, trochu na něm ještě mákni, než ho budeš zase tlačit na veřejnost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56289
30.5.19 14:03

Penic mlika. pak je I rozpustny kafe super.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
30.5.19 14:03

Fuj :mrgreen: jako cpát si do kafe kokosovej olej, tunu cukru a ještě smetanu a celý to třepat v petce, to musí bejt fakt lahoda :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31292
30.5.19 14:05

Takhle pěknou pěnu uděláš i šlehačem mlíka (asi za 60 kaček, plastovej bazmek, ale vydrží doživotně), a nemusíš tam cpát lžíci oleje 8o
https://www.elektro-internet.cz/…h-mix-barev/
pozor, koupit ten se síťkou, né s dírkovaným plastem. Dírkovanej našlehá smetanu, ale s mlíkem se budeš prát hodinu. Ta síťka napění i mlíko za chvilku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6534
30.5.19 14:07

@Mar__tanka1983 Tak to už je lepší ten frenchpress, v tom si uděláš kafe i napěníš mlíko :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
30.5.19 14:16

Rozpustná káva, kopec kokosového oleje, smetana do kávy a hora cukru a nakonec jako třešnička na dortu šlehání v PETce :roll: To je fakt mňamka 8o Ne, děkuji. A kávu z automatu mé chuťové buňky za chutnou nepovažují. Já si na latté šlehám mléko úplně obyčejným šlehačem z IKEA za 29,– Kč, mám ho už hodně let a vyrobí mi hustou a bohatou pěnu. Šlehám přímo ve sklenici, ve které si pak své caffé latté vychutnávám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2805
30.5.19 14:21

Piju černou kávu bez cukru a naprosto bez mléka, takovej humáč jako na uvedeném blogu bych nestrčila do pusy, vždyť co to má vlastně společného s kávou? :nevim: Je to hnusný postupem i na pohled

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.19 14:34

Odkaz jsem na přání komentujících smazala, nevěděla jsem, že se sem nesmí dávat odkazy na články. Omlouvám se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11197
30.5.19 14:54
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová