Tlakový holter

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Senaida
Kecalka 160 příspěvků 03.05.19 13:36
Tk holter

Ahoj holky, chci se zeptat, zda měl někdo tlakový Holter? mám jej od rána kvůli vysokému tlaku v těhotenstvi. Sestřička mi ráno řekla, že po namereni vždy tlak uvidím na displeji. Tlak se začne merit, nafoukne se manžeta, na displeji je pouze jedno klesající číslo. poté to pipne a ukáže se čas zase do dalšího měření jsou hodiny. naměřená hodnota tam však není, myslíte, že se jen sestřička spletla nebo je něco špatně? na kardio se už nemůžu dovolat :(

Reakce:
iPodPrd
Kecalka 319 příspěvků 03.05.19 13:43

Mně to hlásilo při každém měření error - a stejně měli všechny údaje uložené :nevim: Asi bych se tím nezabývala, ty hodnoty se dozvíš zítra ;)

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 03.05.19 14:00

@Senaida to záleží na přístroji. Třeba ten co mám v ordinaci tak neukazuje nic, jen v určitém intervalu měří tlak. Hodnoty jsou pak uložené v přístroji a přečtou se v počítači. Takže bych to neřešila. Ale zajímá mě kam ho půjdeš zítra odevzdat? Nbo ho máš na celý víkend? Já ho v pátek nanasazuji.

Senaida
Kecalka 160 příspěvků 03.05.19 14:03

@iPodPrd děkuji za uklidnění :) @Lucka1111 děkuji za odpověď, asi by mě nenapadlo nad tím přemýšlet, kdyby mi to sestřička sama neřekla.. No ráno si jej mám sundat, vyndat jednu baterku a donést v pondělí :)

Váš příspěvek
Reklama