Tlak v hlavě

Alisa25
4.8.11 12:37

tlak v hlavě

ahoj asi před 6 dny jsem přijela z dovči v Chorvatsku a od té doby mám takový zvláštní tlak v hlavě na levé straně blízko temena. Nebolí to jen to tlačí. Brní mě přitom i špička levého ucha a občas i jakoby lícní nerv. Nevíte čím by to mohlo být? Na dovče jsme byli na lodičce kde hodně foukal vítr (jeli jsme asi hodku na ostrov Pašman). Při cestě domů jsem pak seděla nadpočet hodin v autě.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.8.11 12:54
Alisa25 píše:
ahoj asi před 6 dny jsem přijela z dovči v Chorvatsku a od té doby mám takový zvláštní tlak v hlavě na levé straně blízko temena. Nebolí to jen to tlačí. Brní mě přitom i špička levého ucha a občas i jakoby lícní nerv. Nevíte čím by to mohlo být? Na dovče jsme byli na lodičce kde hodně foukal vítr (jeli jsme asi hodku na ostrov Pašman). Při cestě domů jsem pak seděla nadpočet hodin v autě.

já to mám taky po dovolené, pomáhají mi na to ušní svíčky, stojí stovku jsou k dostání v lékárně, píšou že to používají i potápěči proti tomupřetlaku, a fakt to pomáhá mě i na migrény

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2019
4.8.11 14:16

ahojky…můžeš mít i nachlazený nějaký nerv v hlavě. Zkus nějaký ten paralen a pokud neuvidíš během pár dní ,že je to na ústupu …šupajdy k doktorce. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
7.11.13 19:44

Holky nevíte náhodou čím je způsobeno to, že při postavení z lehu nebo ze sedu, mnohdy i v sedě stačí přehodit nohu přes nohu a zpátky a hlava dostane tlakovou pecku až do „vrcholku“-nevím jak se ta část jmenuje. Je to náhlý přetlak a potom po pár sekundách je klid??? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
7.11.13 19:50

@Amy88 nezpůsobuje to nízký krevní tlak? že se ti nedokrví hlava tak rychle, proto máš pocit na omdlení, pak se Ti tam rychle navalí krev a z toho ten přetlak.. já to mám teda dost často a tlak mám extrémně nízký..

• Nahlásit
  • Citovat
426
7.11.13 19:55
@Lizzi píše:
@Amy88 nezpůsobuje to nízký krevní tlak? že se ti nedokrví hlava tak rychle, proto máš pocit na omdlení, pak se Ti tam rychle navalí krev a z toho ten přetlak.. já to mám teda dost často a tlak mám extrémně nízký..

No nemám zas tak nízký tlak, v klidu 110/60 takže žádná hrůza, ale mě se to děje každý den, jo a vyšetření už mám opravdu móóóóc a nic, tak jsem doufaa, že mi někdo řekne že má to stejné a co s tím :-( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.13 20:08

Trpím na to ráno, taky si myslím že to bude tlakem :) Mě to dělá když si ráno piju kávu na balkoně a kouřím úplně cítím jak mi ten tlak stoupá :)Ahoj Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
7.11.13 22:54

@jurášek 07.07.09 jj mě to dělá když si čupnu k zemi a pak vstanu, nebo rychle vstanu postele atd…ale občas sedím koukám na telku, dám na chvíli hlavu do boku sěrem k rameni a jak si vyrovnám, motá se mi hlava. Kolikrát mám strach, že se mi nedokrvuje hlava tím tlakováním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 01:00

Ahoj už jsi zjistila co ti způsobuje ten tlak do hlavy? Mám už to strašně dlouho a nikdo mi na nic nepřišel :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 01:02

@Amy88 Ahoj už jsi zjistila co ti způsobuje ten tlak do hlavy? Mám už to strašně dlouho a nikdo mi na nic nepřišel :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama