Bolest nohou - trombóza?

Anonymní
30.7.11 11:18

Tromboza?

ahooj,
jake jsou bolesti nohou při tromboze pobolívají mě nohy (lýtka někdy šlapky )blest je v obou nohách je možné aby se jednalo o trombozu?Bolest trvá 3 dny a je snesitelná jine projevy nemám

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

60906
30.7.11 11:32

Pravděpodobnost, že bys měla trombozu obou končetin je dost nízká. Obvykle je současně otok, bolest hlavně při došlapu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.11 12:00

Ahojky, já měla trombózu a bolest byla den ode dne horší než jsem se odhodlala jit k lekaři… Mela jsem ji v levém lýtku, bolest byla taková jako kdyby mi tam píchalo tisíc jehliček a velký tlak, noha pomalu otékala a cervenala, bohužel to došlo až k embolii. takže jestli máš podezření tak si radeji zajdi k dr. POdle mě to ale tromboza nebude

• Nahlásit
  • Citovat
28885
30.7.11 20:00

:think: měla jsem trombozu několikrát,nikdy žádná extra bolest,jen mně táhlo lýtko,nebo žíla až do třísla,nebo se udělaly metličky a to táhnutí,trochu bolest při došlapu(no věděla jsem,že šlapu na nohu) …Žádný otok-NIKDY ,teda bolest jen v JEDNÉ noze-té ,která byla zrovna postižená a přesto BYLA ! Jestli si nejsi jista,doporučuji zajít k cévaři. Vyšetřit tě musí. Sama to nepoznáš,musí se udělat spec. UZ odborníkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
14.12.13 16:50

Prosim o radu, dneska rano mne chytla hodne ostra krec do lytka. Nemohla jsem ji rozejit. Stezi jsem dosla domu, nejhorsi to bylo do kopce. Doma to trosku polevilo, ale kdyz jsem sla ze schodu, tak mi nohou opet projelo ostre bodnuti. Na spicku nemohu doslapnout, porad mi vystreluje bolest z lytka. Je to na pphotovost? Nechci byt za hypochondra s namozenym svalem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5925
14.12.13 16:55

@isand mas to otekly? Zarudly?
Ja bych si nohu stahla a sla na pohotovost. Vezmou ti krev a bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
14.12.13 17:18

Otekly to mam…zarudnuti nepozoruju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
14.12.13 17:36

:think: magnesium doma máš? Zkus nejprve to, když to povolí, tak půjde o nedostatek hořčíku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4687
14.12.13 17:57

Taky jsem tohle měla, nasadila jsem magnézko a bylo - a stále je - po problému. Ale je fakt, že mi noha nikdy neotekla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
14.12.13 21:40

Tak nakonec jsem po tel. domluve s pohotovosti radsi jela, jelikoz trombozu mela i mamina. Nastesti se z krve tromboza nepotvrdila. Zkusim nasadit to magnezium. Vsem dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.15 14:10

Nemyslím si, že byste měla trombózu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie