Tmavé interiérové barvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tali98
Kecalka 315 příspěvků 01.05.18 11:36
Tmavé interiérové barvy

Ahoj :kytka:
Chci se zeptat, má někdo zkušenost s tmavými interiérovými barvami? Zajímá mě samozřejmě hlavně cena.
Chápu, že to nikdo neodhadne přesně, ale chci tmavou barvu (tmavě modrou, černou, tmavě šedou) a nevím kolik by to cca mohlo stát. :roll:

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20708 příspěvků 01.05.18 11:54

Podle mě nejlépe najít firmu, kde barvy opravdu dobře míchají a tam zjistit cenu. Ono se to dost liší, my máme barvu jen na jednom kusu zdi a najít kvalitně namíchanou barvu, aby byla tmavá, sytá a odpovídala odstínu byla dřina… naštěstí jsme měli kolem dost přátel se zkušenostmi s místními prodejci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >