Tmavé špinění mezi menstruacemi

25.1.16 23:05

Tmavé špinění mezi menstruacemi

Dobrý den, od víkendu tmavě špiním. Nikdy před tím se mi to nestalo :( menstruaci jsem měla od 12.1. do 16.1. a HA uz asi pul roku neberu. Poradíte mi čím to může být? Děkuji za každý názor :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1371
25.1.16 23:48

Kdy byla posledni kontrola Cyto steru z cipku? Muze to byt banalni nahoda nebo naopak velky prusvih. Za sebe vsem radim jit k dr a nechat udelat cyto a pripadne UZ pokud ma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.16 05:47

Naposled okolo 20.1.byla jsem na preventivce po pul roce a delal mi doktor i ster tak si mam volat od navstevy za 3 tydny. No snad je to jen ta nahoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13426
26.1.16 07:41

O mimčo se nesnažíte? Napadlo mě nidační krvácení, ale to asi netrvá moc dlouho :think: U mě se hnědé špinění objevilo během dopoledne a shodou okolností jsem ten den ráno odlovila hodně slabý duch na testu - bylo to 5 dní před očekávanou ms (cca 10-12dpo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16407
26.1.16 08:23

No a co ovulacni spineni? Mivam ho i 3 dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
26.1.16 09:40

Hormonální nerovnováha? Pokud by to pokračovalo i v dalším cyklu, objednejte se znovu k lékaři. Já takhle krvácela kvůli nadměrnému růstu děložní sliznice. V prosinci mě kvůli tomu chtěli hnát na čištění dělohy, ale nešla jsem. Nechala jsem si napsat Norethisteron, který to zastavil (3× denně jedna tableta) a tenhle měsíc zatím klid. Ale já krvácela třeba 21 dní v kuse, teda nejdřív normálně MS (cca 7 dní) a pak hnědé špinění celou dobu. No a pak v tom listopadu/prosinci, už prostě jenom krvácení, pořád, fuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.16 09:54

O mimčo se nesnažíme ale je pravda že mezi svátkama jsme se moc nehlídali ale test jsem si delala asi pred tydnem protoze mi bylo spatne a negativni :D a na ovu je ještě brzy ja mam cyklus okolo 33 az 34 dni. No jeste pockam a pak zajdu k lekari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
26.1.16 21:59

Je no jeste o sobe dej vedet :-) ze by si vas nejaka dusicka nasla za rodice??? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.16 22:41

Dam vědět ;) ja teda doufam ze ta dusicka jeste nejakou dobu pocka, ale pokud prece by si nas nasla uz ted tak budem radi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.18 14:58

Tak jak jste dopadla? Jste tehu?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie