Totální krize

46
10.8.13 23:54

totalni krize

Ahoj zensky, malymu budou 2 roky, ale mezi mnou a partnerem totalni zima, ve vsech smerech.ma dohromady 4 deti, ale ja nejak nemuzu dal, co mi najednou vadi? proc to nezvladam? proc chci pryc? ano, jiste, vedela jsem do ceho jdu a poridim si dite? reknete ze jsem hloupa, ale taky chci rodinu a najednou je vse spatne, uplne vse.je to jen dlouhodoba depka, nebo co to je? pomuzete z toho ven??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31104
11.8.13 00:01

@ivka88 tak předpokládám, že se chceš asi vypsat, ale tak to budeš muset být konkrétněší, nebo se tu možná najde někdo s parapsychologickými schopnostmi. Z toho úvodu mi vůbec není jasné o co jde, kromě toho, že Tě štve partner, který zřejmě má za sebou už víc nepovedených vztahu vždy s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
11.8.13 00:19
@Myrha píše:
@ivka88 tak předpokládám, že se chceš asi vypsat, ale tak to budeš muset být konkrétněší, nebo se tu možná najde někdo s parapsychologickými schopnostmi. Z toho úvodu mi vůbec není jasné o co jde, kromě toho, že Tě štve partner, který zřejmě má za sebou už víc nepovedených vztahu vždy s dítětem.

tak nejak, jsem toho plna, nevim kde zacit, je toho moc. nemuzu byt konkretni, ja bych to pak mela na 2 stranky.mam vseho plny zuby, od A do Z, jakoze vseho.ja vim, je to strucny, ale kam treba prchas ty, kdyz mas vseho po krk??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
11.8.13 00:22

@ivka88 já třeba běhat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13507
11.8.13 00:23

Ono asi nemá velký smysl někam prchat, že jo.
Je třeba pojmenovat problém, navrhnout řešení, snažit se ho vyřešit a jít dál. Prchání vede zejména k pocitu štvané zvěře a zhoršení celkové situace.

A jinak souhlas s Myrhou - k tomuto nekonkrétnímu případu se nedá říct nic víc než pár nicneříkajících vět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
11.8.13 00:29

Omlouvam se ted nemuzu psat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
11.8.13 00:33

@ivka88 no já si svolám nějakou partu a jdu na pivo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
11.8.13 07:20
@Myrha píše:
@ivka88 no já si svolám nějakou partu a jdu na pivo

Přesně - vypadnout a pokecat o úplných blbostech, vypovídat se, uvolnit se. Já ještě chodím plavat, cvičit, prostě cokoliv, co Ti pročistí hlavu.
Jinak nevím, čeho přesně se problém týká, proč najednou taková averze vůči partnerovi (nepomáhá, začal chodit často do hospody…) ale chce to promluvit s ním a společně vykoumat, co by s tím šlo dělat

• Nahlásit
  • Citovat
59
11.8.13 07:38

Co takhle si skusit v klidu promluvit s partnerem, teda pokud to jde, jinak používám kamarádky vypovídám se jim, poslechnu jejich názory a vyberu si z toho to co se mi zdá nejlepší řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
11.8.13 07:47

No, tak např. jít na pokec s kámoškou, jít se projít, zaplavat atd :) prostě si odpočinout u toho, co děláš ráda - klidně maluj, pleť, prostě co je ti blízké a až budeš odpočinutá, tak možná zkusit i nějakou aktivitu s partnerem, není to jen tím, že spolu netrávíte jiný čas než ten rodinný - bavení se o úklidu, dětech, penězích atd??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
11.8.13 08:20
@janica252 píše:
No, tak např. jít na pokec s kámoškou, jít se projít, zaplavat atd :) prostě si odpočinout u toho, co děláš ráda - klidně maluj, pleť, prostě co je ti blízké a až budeš odpočinutá, tak možná zkusit i nějakou aktivitu s partnerem, není to jen tím, že spolu netrávíte jiný čas než ten rodinný - bavení se o úklidu, dětech, penězích atd??

neni s kym jit na pokec, vsechno musim dusit v sobe.mame problemy s byvalkou a to nevis komu muzes verit.kde muzes co rict, vis? nevim proc jsem ted takova, chovam se k nemu hnusne, vim o tom a stejne to delam, ale nemuzu si pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
11.8.13 08:24

@ivka88 no, myslela jsem třeba s kamarádkou… u té člověk ví, že jí věřit může :) a co někdo z rodiny? nebo si najdi někoho na netu na povídání, tam se můžeš vypsat anonymně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
11.8.13 08:26
@janica252 píše:
@ivka88 no, myslela jsem třeba s kamarádkou… u té člověk ví, že jí věřit může :) a co někdo z rodiny? nebo si najdi někoho na netu na povídání, tam se můžeš vypsat anonymně :D

nemuzes mi poradit ty? jak dostat zase chut do zivota, zit zase normalne, nehadat se, bavit se normalne, ne vedle sebe jen prezivat? je to z niceho nic a ne ne se z toho vyhrabat. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
11.8.13 08:30
@ivka88 píše:
neni s kym jit na pokec, vsechno musim dusit v sobe.mame problemy s byvalkou a to nevis komu muzes verit.kde muzes co rict, vis? nevim proc jsem ted takova, chovam se k nemu hnusne, vim o tom a stejne to delam, ale nemuzu si pomoct.

Tak jestli jde o problémy s bejvalkou, tak to chce řešit hlavně s partnerem, ten by měl být při tobě. I když je mi jasný, že v mnoha věcech se bejvalkám ustoupí jen z důvodu, aby chlap viděl děti :think: Chce to fakt se vykecat, dostat to ze sebe. Vím, že když jsem věci okolo bývalky v sobě dusila, tak jsem taky byla hnusná jak na chlapa, tak bohužel i na nevlastního synka :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5502
11.8.13 08:34

@ivka88 no, vzhledem k tomu, že vůbec netuším, o co jde, ti moc poradit nemůžu, jen ty obecné věci, co už tu zazněly… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama