Toxické prostředí (zaměstnání)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 21:10
Toxicke prostredi(zamestnani)

Po 4 letech jsem zjistila ze lide v me praci mne totalne vysali. Letos asi prisla posledni kapka kdy se mi otevreli oci a zjistila jsem, ze jsem se zacinala ztracet, moje ja. Vsechny me nazory, horsi nalada, delani neco jinak nez ostatni, pratelstvi s nekym jinym mi bylo predhazovano. Nevim, asi jsem moc uzkostny clovek kdyz chci abych se neotocila a hned mne nekdo nezacal pomlouvat(jeste kdyz to dela muj pribuzny) kdyz prisel nejaky problem a ja se ozvala bylo mi hned receno ze zbytecne prehanim, ze si to vse jen vymyslim, ze nahli odstup ode mne prece neni, zase prehanim. A ve vysledku se dozvim ze mam pravdu, ze tamte vadilo to a to a ze moje intuice kdy clovek pozna ze je neco spatne byla spravna. Ja si opravdu zacala myslet ze jsem asi blazen, kterej je moc vztahovacnej. Zapatrala jsem v pameti a uvedomila ze takove veci jsem v zivote nezazila, nikdy jsem neresila kdo jak se na mne kouka a nepremyslela zda mam neco rict nebo zase prehanim. Opravdu jsem nikdy neverila, ze okoli ma takovou silu nas zmenit. A proto se tesim az mi skonci ma vypovedni doba a najdu zase sve ja a doufam ze takovy kolektiv mam uz za sebou.

Ma nekdo podobnou zkusenost s prostredim ktere vas vycucavalo?

Reakce:
Kačus82
Echt Kelišová 7772 příspěvků 21.08.19 21:21

Jasně, kdybych to zazila v prvni praci, tak je ze me regulerni cvok, nastesti jsem uz velka holka, tak jsem to nejak dala. Da se rict sikana, prijdu do mistnosti, vsichni zmlknou, samozrejme pomlouvani prace, v kanclu ticho, bojim se pohnout, abych neobtezovala hlukem, hodnoceni na :poblion: atd. Trvalo to cele intenzivne pul roku, je to pryč, jupiiii, sranda byla, ze po mem odchodu byly pryc ty damy vsechny do pul roku. Drzim palce, ne vsude je takove peklo ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 21:32

@Kačus82 ja si rikam proc to lidi maji za potrebi? Take se tesim az vypadnu. Ja treba vim jak se chovat abych to mela u nich dobre(uz tak daleko jsem se dostala) ale to jde proti mne, je to umely.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 22:13

Tak presne tohle jsem nedavno zazila i ja, respektive i me dalsi 2 kamaradky z prace. Klubko zmiji, ktere si rikaly kolegyne. Neskutecny kolektiv plny jedu, pomluv, intrik a drbu. Nicim se jim neslo zavdecit, vse bylo malo a spatne, nikdo z nas nic nedelal a kdyz delal, tak by to samozrejme ony udelaly lepe. Neskutecne vysavacky energie, slidilky a drbny nespokojene s vlastnimi zivoty. Roznasely smyslene pomluvy a spinily po cele firme :poblion: Ja vydrzela nejdyl, ale ta neskutecna uleva, kdyz jsem dala vypoved, se neda ani slovy popsat…Lituju vsech mych slz a protrapenych dni a noci. Ony za to opravdu nestaly. No uz jsem k tomu dospela i ja a vim, ze podruhe uz si do zivota takhle zasahovat nedam. Sranda je, ze ty zmije nikdo (az na par jim podobnych) nema rad a uz se to zacalo projevovat ve skripani spoluprace mezi oddelenimi, jak se ke mne doneslo. No, nakonec kazdy dostane to, co si zaslouzi. Takze, zakladatelko, drzim palce a bude lip! Prosim o anonym, i kdyz ony asi budou vedet, az si to prectou :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 07:44

Ja si taky rikam ze na kazdyho dojde. Ja doufam ze na mne ceka lepsi kolektiv, protoze by byla smula kdyby se to opakovalo, ale snad ne. Vysavavky energie to je presny. A nejlepsi je kdyz jsem se ozvala a oni vlastne.. co delas? Takze ma clovek v sobe vztek ale nemuze nic delat protoze to co vidim nemam jak dokazat. Tesim se az ze mne bude zase normalni clovek :lol:

Kačus82
Echt Kelišová 7772 příspěvků 22.08.19 09:20

No, neda se nic dokazat, navic ty mury moc dobre vedi, co dělají a cekaji na reakci. Ta jedna mura, ktera se mnou v kanclu za cely den nepromluvila, se me kazdy den sladkym hlaskem a uprenym pohledem do oci ptala, jestli s nimi pujdu na obed a ja kazdy den odpovidala, ze diky moc, ja uz neco mam, musim si neco zaridit. A ona vzdycky: jo taaaak. Na konci roku, pote, co jsem dostala nejhnusnejsi hodnoceni na světě se mnou blahosklonne promluvili, ze jsem se zapracovala a nejake mistecko by se pro me asi teda naslo. Nacez jsem to nervove nevydrzela a rekla jsem, ze jsem nezapadla do kolektivu a ze tam rozhodnevpracovat nechci. Fuj, brrrr, ani uz na to nechci vzpominat. Jenom ze vsude je neco, ale na takovyhle peklo se da narazit snad jen jednou za zivot :mrgreen: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 09:54

@Kačus82 uplne te chapu :lol: snad se tomu taky budu smat, jeste mne cekaji chvilku depky. Ale musim rict, ze to vedomi ze uz odchazim taky dost pomohlo.

Váš příspěvek
Reklama