Toxický vztah mého bratra

Anonymní
26.12.20 18:39

Toxický vztah mého bratra

Ahoj, můj bratr má 28 let, jeho přítelkyně má čerstvě 21. Ovšem jejích vztah je poněkud zvláštní. Jsou spolu 24 hodin denně a to myslím doopravdy. Jsou spolu v práci(dokonce mají společnou kancelář) i doma. přítelkyně žádné kamarádky nemá a bratrovi už kvůli ní zůstal jen jeden kamarád. dokonce bez ní ani bratr nemůže nikam jít. :oops: vlastně ano, trošku přehráním-muze jít přes léto si zakopat s klukama, ale jen od 5 do 7 ráno, tak aby ona ještě spala. Bez ní nemůže ani na návštěvu k mamce. A dokonce mu pořád předhazuje jeho bývalou. Jeli jsme na vánoční nákupy právě do města, kde bývala bydlí. Přítelkyně mu to samozřejmě nezapomněla nadhodi.. určitě vybral Ostravu, protože tu bydlí bývala a on ji chcete vidět.
Dokonce mu leze i do mobilu a to přímo před ním a zpovídá ho, s kým právě telefonoval.

A právě teď jsme to s bratrem rozebírali. je v tom vztahu už 3 roky. Vnitřně mu to vadí, ale aby bylo všechno v pořádku na vše ji přístoupi a doufá, že se to změní. Mě to teda přijde dost uhozené :zed: :zed: a proto nás zajímají pohledy jiných z jejích zkušenosti.. byli jste v takovém vztahu? A je možné, že to je jen přechodne období, jak tvrdí bratr

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19620
26.12.20 18:45

Z jedné strany partnerka co ho komanduje, z druhé strany sestra co by ho chtela komandovat :lol: Hele až ho to bude Sr. t vykašle se na ni. Ale tobě do toho nic neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
26.12.20 18:47

Ty s tím nic nenaděláš, kdyby mu to nevyhovovalo ukončil by to. Každý si svůj život musí zničit sám, on je dospělý, musí rozhodnout sám za sebe.
Lidi se nemění, většinou je to čím dál horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
26.12.20 18:52

V takovém vztahu bych nevydržel ani týden, ale jemu to asi vyhovuje nebo to není zkrátka v tuto chvíli pro něj natolik závažný, aby šli od sebe. A je to jen jeho věc a nikdo vy se do toho neměl míchat, ani ty jako ségra. Ještě by se to mohlo otočit proti tobě, nech to na něm a nereš to.

Příspěvek upraven 26.12.20 v 18:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
26.12.20 18:53

A brácha je nesvéprávný, že to musí řešit sestra? Kdyby mu to vadilo, tak to utne a je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3343
26.12.20 18:54

Kdyby mu to vadilo a trpěl tím, tak se s ní rozejde. Asi to víc vadí tobě. A ty s nimi nezijes, takze tě to může štvát, ale jinak je ti do toho kulovi. Rozhodně bych se do toho moc nemíchala, aby se to nakonec neobrátilo proti tobě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
26.12.20 18:54

Jo, bude to jen horší :D já to zažila naopak. U mě to dělal chlap. Dneska jsem ráda, že s ním nejsem, protože mě doslova vysával…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
26.12.20 18:56

Jaký si to udelas, takový to mas :zed: Třeba někomu život takhle vyhovuje… Chápu ze mas o bratra starost, mě se taky nelíbilo vidět toho svyho ve vztahu co vypadá takhle 8o Ale je to furt věc dvou dospělých lidí. Maximálně si můžeš s bráchou promluvit a říct mu jak to vidíš ty ale jestli je spokojenej nebo to u nějakýho důvodu ukončit nechce, tak to asi moc k ničemu nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 18:57

@vrbule @Blankaspl psala jsem, že tato diskuze zajímá i mého bratra :lol: protože si myslí, že se to změní časem a jí prý jen trvá vybudovat si k lidem důvěru. proto I JEHO zajímají zkušenosti ostatních

• Citovat
  • Nahlásit
3343
26.12.20 18:59
@Anonymní píše:
@vrbule @Blankaspl psala jsem, že tato diskuze zajímá i mého bratra :lol: protože si myslí, že se to změní časem a jí prý jen trvá vybudovat si k lidem důvěru. proto I JEHO zajímají zkušenosti ostatních

Nezmění. Lidí se v takto zásadních aspektech osobnosti nikdy nezmění. Pokud na tom intenzivne nepracují, což většina nedělá. Takže bych spíš očekávala, že to bude ještě horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12060
26.12.20 19:07

Časem to bude horší, vzala bych nohy na ramena, dokud není těhotná. Tohle by podle mě dlouhodobě nedal nikdo. Vždyť musí být úplně vysátý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
26.12.20 19:10

Bratr ať jí pošle někam a najde si normální ženu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10817
26.12.20 19:16
@Anonymní píše:

to tvrdíš ty. Ale diskuzi jsi založila ty, a píšeš do ní taky ty.

Takže na jedné straně má dlouhodobě nesnesitelnou partnerku - a na druhé sestru, která má de facto podobné rysy- i když ne v tak extrémní podobě, bo mu taky kecáš do života.

je už velkej! nech ho, ať si nabije sám! ani ty, ani já, ani kdokoli cizí mu to nevyřeší, až když to dojde jemu samotnému, v čem žije, pak teprve odejde! Je to zkušenost nepřenositelná a nevysvětlitelná - Chovej se k němu jako hodná sestra a nech ho žít si jeho život- i když si ho objektivně ničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
26.12.20 19:17

Tak je to jeden z tech povestnych toxickych vztahu. Holka ma tvyho brachu jako absolutni stredobod svyho vesmiru, je na nem zavisla. Chorobne zarliva. Lepsi to nebude. Rozjodne ne samo od sebe. Pokud to ale tvymu bratrovi nevadi, tak ty s tom tezko neco nadelas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2271
26.12.20 19:22

Asi je dost zklamana z predchoziho vztahu, tak si ho hlida aby zase nenarazila. Ale jak pises jsou to tri roky uz by mohla vedet ze mu muze verit. At si proste bouchne do stolu ze takhle je to neunosny ale asi mu to nevadi uz by to resil :nevim: neplet se mu do toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat