❤️TP Květen 2020❤️

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 10:24
❤️TP Květen 2020❤️

Já vím, že je ještě brzy, ale já už mám dušika na testu. dle kalkulačky 4+0 TERMÍN PORODU 2.5.2020 :srdce:
Pojďte se přidat, snad budeme moc dobrý kolektiv :hug:

Anonym, protože chci své miminecko zatím utajit, než to povím rodině, přátelům atd. Bohužel jsem před rokem rodila ve 21tt a miminko nám umrelo. :,( Tak se bojím, aby to teď vyšlo. Strach mám neskutečný. Ale nové těhotenství mi pomůže

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 24.08.19 11:26

Myslim, ze vam uz z toho hrabe. Pockejte si na konec prvniho trimestru, nez budete juchat a vsude a vsem to oznamovat. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 11:53
@Cenarius píše:
Myslim, ze vam uz z toho hrabe. Pockejte si na konec prvniho trimestru, nez budete juchat a vsude a vsem to oznamovat. :roll:

Možná, že máte pravdu, ale za 2 týdny se třeba přidáji nové těhulky, tak mají aspoň místo kam :) a u mě to třeba dopadne Dobre též.

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 24.08.19 11:53
@Anonymní píše:
Já vím, že je ještě brzy, ale já už mám dušika na testu. dle kalkulačky 4+0 TERMÍN PORODU 2.5.2020 :srdce:
Pojďte se přidat, snad budeme moc dobrý kolektiv :hug:Anonym, protože chci své miminecko zatím utajit, než to povím rodině, přátelům atd. Bohužel jsem před rokem rodila ve 21tt a miminko nám umrelo. :,( Tak se bojím, aby to teď vyšlo. Strach mám neskutečný. Ale nové těhotenství mi pomůže

Ahojky, moc držím palečky, aby to vše dopadlo. Mám stejné pocity a taky jsem teď před pár dny našla sve // a potvrdil to digi test, termín vychází 3.5. :kytka:
Majové miminko :kytka:

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 24.08.19 11:54
@Cenarius píše:
Myslim, ze vam uz z toho hrabe. Pockejte si na konec prvniho trimestru, nez budete juchat a vsude a vsem to oznamovat. :roll:

Je jasné, že to nebudeme nikde říkat, ale můžeme se přeci podělit o pocity radost tady mezi Vámi, ať to dopadne jakkoliv :kytka:

Derra
Závislačka 3164 příspěvků 25.08.19 20:40

Čau holky
Tak mě kalkulačka ukazuje termín 5.5. :) doma mám už 2,5 letou dcerku a zároveň mam za sebou jedno ukoncene těhotenství porodem pro miminko s těžkým Downem a vadou srdce… Takže to zatím beru s nadsázkou, tehu si připustíme až po návštěvě doktora ale radovat se začneme až po screeningu radši :) každopádně 3× tehu a pokaždé na první dobrou :mrgreen: teď to měl být první i poslední pokus, no ani jeden jsme nečekali že to vyjde :lol:

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 26.08.19 19:20
@Derra píše: Čau holky
Tak mě kalkulačka ukazuje termín 5.5. :) doma mám už 2,5 letou dcerku a zároveň mam za sebou jedno ukoncene těhotenství porodem pro miminko s těžkým Downem a vadou srdce… Takže to zatím beru s nadsázkou, tehu si připustíme až po návštěvě doktora ale radovat se začneme až po screeningu radši :) každopádně 3× tehu a pokaždé na první dobrou :mrgreen: teď to měl být první i poslední pokus, no ani jeden jsme nečekali že to vyjde :lol:

To jsme se hezky sešly že skupinky, snad se ještě někdo přidá :oops: držím palce :kytka:

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 26.08.19 19:21
@Derra píše: Čau holky
Tak mě kalkulačka ukazuje termín 5.5. :) doma mám už 2,5 letou dcerku a zároveň mam za sebou jedno ukoncene těhotenství porodem pro miminko s těžkým Downem a vadou srdce… Takže to zatím beru s nadsázkou, tehu si připustíme až po návštěvě doktora ale radovat se začneme až po screeningu radši :) každopádně 3× tehu a pokaždé na první dobrou :mrgreen: teď to měl být první i poslední pokus, no ani jeden jsme nečekali že to vyjde :lol:
@Anonymní píše:
Pojďte se přidat, snad budeme moc dobrý kolektiv :hug:Anonym, protože chci své miminecko zatím utajit, než to povím rodině, přátelům atd. Bohužel jsem před rokem rodila ve 21tt a miminko nám umrelo. :,( Tak se bojím, aby to teď vyšlo. Strach mám neskutečný. Ale nové těhotenství mi pomůže
:hug: :hug:
Derra
Závislačka 3164 příspěvků 26.08.19 19:38

@Saynka Určitě :) Je ještě brzy pro většinu, ikdyž já už to vím 8 dní :lol:

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 26.08.19 19:44
@Derra píše:
@Saynka Určitě :) Je ještě brzy pro většinu, ikdyž já už to vím 8 dní :lol:

Jj asi jo, já teprve 6 dní :mrgreen:
Tak snad nám to dobře dopadne a tuta skupinka se nám nějak udrží.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 21:59

Ahoj tak se pridavam. :slight_smile: Dnes 4+0 a vim to jiz od uhnizdeni, od pátého dne od ovu, znam uz sve telo dokonale… Doma mam tri syny :slight_smile:

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 28.08.19 14:14
@Anonymní píše:
Ahoj tak se pridavam. :slight_smile: Dnes 4+0 a vim to jiz od uhnizdeni, od pátého dne od ovu, znam uz sve telo dokonale… Doma mam tri syny :slight_smile:

Gratulace :hug: a kdy máš první návštěvu?

Derra
Závislačka 3164 příspěvků 28.08.19 15:33

Akorat kdyz tu bude vic anonymnich, bude v tom trošku bordel, holky :roll: nebudeme vedet která je která

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 28.08.19 16:06
@Derra píše:
Akorat kdyz tu bude vic anonymnich, bude v tom trošku bordel, holky :roll: nebudeme vedet která je která

To máš pravdu a zatím je nás teda malinkato : :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 18:13

@Saynka dekuju:slight_smile:zalezi na mne:sweat_smile:asi v pondeli pujdu, uvidime, pokud bude silit čárka, zatim se mi zda docela slabá, ale možná je to jen testem, mam nejaky noname obyc…

No ja zatim nechci moc veřejne, za prvy nevim jak to dopadne a za druhy bych nerada, aby se to nekdo dozvedel… I tak je mi jasne, co od vsech uslysime…

Muzem pak udelat soukromou skupinku a tam se rada odhalim:wink: :slight_smile:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Váš příspěvek
Reklama