Trable kolem svatby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 19:48
Trable kolem svatby

Ahoj, rozhodli jsme se pro malou svatbu víceméně jen obřad, oběd a domů. Jen s rodiči a sourozenci. Na nějakém hezkém, klidném místě. Hlavně z toho důvodu že máme už spolu děti. Moje rodiče ani druzí rodiče o vnoučata zájem nemají a nepohlídali by, kdybychom plánovali něco většího. Ostatní rodinu tam ani nechceme, nikdo o nás totiž nemá zájem. Naše děti ani my je nezajímáme. Vidíme se jen na pohřbech nebo svatbách, kde akorát všichni chlastají, pak se hádají a perou. Na tohle já nemám nervy a nechci stresovat své děti. Když jsem tohle oznámila své matce, tak nastal teror. Prý jsem neslušná, že takovou ostudu, že nikoho nepozvu, nepřežije. Že se to dělalo vždy, źe se pozvala celá rodina apod. Taky mi řekli, že mi děti nepohlídají, že nepůjdou ze svatby jako první domů.
Má pravdu? Děláme blbost nebo si to máme udělat s dětmi hezký? Byla jste některá v podobné situaci? Díky :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 8 inzerátů 09.11.18 19:53

Já si taky budu dělat podobnou svatbu, akorát ten rozdíl je, že moje rodina to v pohodě respektuje, máme skvělé vztahy. Kdybych byla na Tvém místě, udělala bych si to bez rodičů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 19:57
@selia píše:
Já si taky budu dělat podobnou svatbu, akorát ten rozdíl je, že moje rodina to v pohodě respektuje, máme skvělé vztahy. Kdybych byla na Tvém místě, udělala bych si to bez rodičů.

To já zase nedokážu,vyčítali by mi to celý život a ani to nechci.

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 5108 příspěvků 09.11.18 19:57

Udělala bych si to podle svého. Já jsem se kdysi chtěla dokonce vdát tajně a dát to vědět až po, nakonec jsem to neudělala jen kvůli mojí babičce, kterou by to moc mrzelo. Ale měla jsem to udělat stejně :) . Nedělej něco, co chtějí ostatní, stejně se nezavděčíš všem.

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 09.11.18 20:04

Proc budes zvat celou rodinu, kdyz o vas nikdo nema zajem a pri slezinach jsou jen konflikty?
Udelejte si to hezke, tak jak vy chcete. Je to vas den.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 09.11.18 20:05

My jsme měli malou svatbu, jen mí rodiče a manželův téměř dospělý syn. Vdávala jsem se v 6.mesici těhotenství, nechtěli jsem vyhazovat peníze za buhvíjakou svatbu. Moji čtyři sourozenci to taky těžce nesli, ale prostě jsme se tak rozhodli. U mě přispěl hlavně fakt, že by manželovi bylo asi hodně smutno, že tam nikoho nemá, jeho bratr byl momentálně na dovolené a s rodiči není v kontaktu. Je to jen vaše věc, nebrala bych na ně ohledy.

nozu
Extra třída :D 11669 příspěvků 09.11.18 20:08

udelej si to podle sveho. my jsme na svatbu take sirsi rodinu nezvali. pouze rodice a sourozence.

neila
Extra třída :D 10489 příspěvků 09.11.18 20:09

Matce, která nemá zájem o mé děti bych maximálně tak poslala oznámení o tom, ze svatba proběhla. Patrně ti bude vyčítat všechno, co není podle ní, tak nechápu, co vůbec řešíš :nevim:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 09.11.18 20:11
@Anonymní píše:
To já zase nedokážu,vyčítali by mi to celý život a ani to nechci.

Tak evidentně ti to bude vyčítat stejně udělala bych si malou svatbu bez nich.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 20:16

Se svymi rodici nejak extra nevychazim a bala jsem se,ze mi matka na svatbe udela ostudu,takze jsme meli svatbu jen se svedky a fotografkou :nevim: nevidim na tom nic spatneho,kdyz jsou takove vztahy v rodine .. sice mi to bylo nejakou dobu hodne predhazovano,ale vsechny jsem usadila,ze to byla moje svatba a ja si to uzila,tak at me nechaji :nevim: jo a mam jednu dcerku,o kterou nejak extra rodice zajem nejevi a nebyt toho,ze k nim prijedu ja,tak by malou videli jednou za pul roku a nejlepsi na tom je,ze matka si jeste stezuje,ze ji moc nevidi :roll: ale je zajimave,ze se strasne rodice tesi,az bude mit dite starsi segra :think: ani ted rodicum nerikam,ze se budeme pristi rok snazit o dalsi dite :zed:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 09.11.18 20:18

Odpovídáš si sama. Z toho, co jsi popsala, bych ty lidi na své svatbě taky nechtěla. Udělej to podle sebe a pro vás, je to vaše svatba. Milující rodiče by to respektovali.

aleaa
Kecalka 327 příspěvků 2 inzeráty 09.11.18 20:30

Mela jsem svatbu jen se svedky a byla SUPER. Vrele doporucuji (take s detma) :palec:

dedrichov
Závislačka 2859 příspěvků 09.11.18 20:47

Když chce udělat opulentní svatební hostinu, nic jí nebrání, může vystrojit vlastní. Ty s mužem si vše udělejte podle svého :kytka:
Měli jsme minisvatbu a např. moje sestra chyběla, tu jsem nezvala, pouze rodiče + svědci. Sestra se před lety vdávala „tajně“, kdy jsem byla za blbce a o ničem nevěděla, když těsně před jejím obřadem se vdávala naše společná kamarádka.

Martha03
Kecalka 458 příspěvků 09.11.18 20:50

Já bych si to udělala podle vás, tak jak vy chcete. Když o vás nejeví zájem, nevidím důvod proč zvát půlku okresu. Já kdybych měla udělat svatbu taky bych musela pozvat všechny příbuzné. Zvolili jsme variantu jen my, dva svědci, já těhotná 7 měsíc. Vše super za 5 minut hotovo, naprostý luxus. Žádný oběd nic. Akorát jsme pak objeli rodiče, ti nám pogratulovali a hotovo. Nicméně my už spolu byli roky a toto jsem avizovala všem celou dobu, že pokud to jednou uděláme tak takto, takže ani nikoho nenapadlo to rozporovat.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 09.11.18 20:52

Udělejte si to podle sebe a basta…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >