Trampolína z Mountfieldu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verunka.T
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 02.03.17 13:04
trampolína z mountfieldu

Zvažujeme dětem koupit trampolínu z mountfieldu, prosím ty co ji mají, jak jste s ní spokojení, spíše mě zajímají názory těch, co ji mají již několik let. Určitě nechceme za rok kupovat novou

Reakce:

beeerush
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 12.03.17 13:26

Jestli pomůže, my máme z Decathlonu a za mě super, necháváme jí celoroč venku a drží. Oproti jiným má výhodu že má ochranou síť před pružinama, tudíž nehrozí zaseknutí nohy, proskočení apod.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >