Reklama

Osvětlení květin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 11:24
Osvětlení květin

Mám doma opravdu velkou dracenu, každý o ní mluví jako o palmě. Mám pro ni super místo, ale myslím, že tam i na ni bude opravdu málo světla.
Netušíte co použít za žárovku (nehodí se mi zářivka), aby si i nadále spokojeně rostla? Nějaké světlo z pokoje tam jde, není tam úplná tma, ale ráda bych jí toho denního světla přihodila víc. Chtěla bych něco co asi musí používat třeba v květinářství v obchodních domech, prostě žárovku do běžného stropního světla? Nebo tam mají jen ty zářivky?
Začínám z toho být vcelku jelen, pokud máte někdo prosím zkušenosti, budu ráda, děkuji.

• Googlila jsem, ale hodně narážím na blízké osvětlení pro intenzivní růst, hlavně trávy. Já jen nechci, aby se mi ta kytka trápila.
  • Ano mohu ji přesunout někam kde bude více světla, ale nebude tam nikomu pro radost, pokud nenajdu řešení osvětlení, přesunu ji.

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24272 příspěvků 25.02.17 11:35

No a co dát plnospektrální žárovku?
http://www.tvojezdravi.eu/zdrave_svetlo/

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 11:46

@Malaga Já tě miluju :srdce: ono bez přesného názvosloví se k tomu dostává blbě. To bude přesně ono, dekujiii

Malaga
Generální žvanilka 24272 příspěvků 25.02.17 11:51
@Saatine píše:
@Malaga Já tě miluju :srdce: ono bez přesného názvosloví se k tomu dostává blbě. To bude přesně ono, dekujiii

Dobře, budu si to pamatovat :mrgreen: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama