Trápení s hubnutím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gemnis
Nováček 9 příspěvků 10.03.19 21:22
Trápení s hubnutím

Zdravím!
Už roky se snažím marně zhubnout. Jsem po zavedení gastrického balónku, příští měsíc mi ho budou po půl roce vyndavat. Problém je, že jsem nezhubla ani deko. Dieta, sportovala jsem s osobním trenérem, vyhozené peníze za nutriční poradce a nic. Byla jsem na vysokých dávkách Prednisonu a nějak se mě ta kila drží. Nejsem typicky obézní. Podle BMI mám pouze nadváhu (159 cm a 69 Kg). Ale přes pupík mám 104 cm (což už je abdominální obezita), vypadám jako těhotná. Prednison jsem vysadila před více než rokem, takže zavodněná nejsem. Chtěla bych zkusit Adipex, ale nevím, jestli mi ho MUDr. předepíše. Taky už cvičit moc nemůžu, protože jsem nemocná, zjistili mi nemoc, při které mam zakázáno cvičení (sice to porušuji, ale i tak mě to celkově vyčerpává). Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s Adipexem. Nebo nějaké tipy, jak nakopnout metabolismus a zhubnout?
Předem díky :)

Reakce:
kacakaca
Závislačka 2699 příspěvků 10.03.19 21:44

Mam zkusenost s adipexem. Radeji bych brala abdominalni obezitu nez adipex. Po takovem neuspesnem snazeni bych asi pristoupila na smireni se se svym telem… Je mi lito tve nemoci.

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 10.03.19 21:59

Adipex je děsné svinstvo, to bych nebrala. A jakou postavu mají příbuzné ženy? Jedna moje kamarádka byla po celém těle hubená a břicho jak v 6. měsíci těhotenství. Taky se jí s tím nedařilo zatočit.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 10.03.19 22:01

Co na to říká doktor? Neměl by gastrický balonek zmenšit objem žaludku?
Dneska se myslím používají už jiné léky než Adipex.

Gemnis
Nováček 9 příspěvků 10.03.19 22:03

@divine woman u nás jsou jinak všechny příbuzné ženy typu hruška, jen taťka je na tom stejně jako já - obrovské břicho.
Také jsem celkem po zbytku těla celkem hubená, jen to břicho… problém je, že se mi přidružují problémy s tím spojené: vysoký krevní tlak, hormony, silný reflux…

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 10.03.19 22:05

@Gemnis Tak ty další problémy jsou blbé :think: , ale nic chytřejšího než obezitolog mě nenapadá.

Gemnis
Nováček 9 příspěvků 10.03.19 22:06

@jenny.fields doktor vůbec nic :/
gastrický balónek by měl snížit objem žaludku a navodit sytost i po menších dávkách jídla. Problém je, že i při balónku mám strašný hlad a sytá nejsem vůbec. Musím se hodně hlídat abych se vyloženě nepřežírala

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 3 inzeráty 10.03.19 22:09

a nemáš to trochu v hlavě? Já mám taky 69 kg a přes břicho tedy „jen“ 98 cm. Taky vypadám jak v 5 měsící. Ale nikdy mě nenapadlo lítat kvůli tomu po doktorech nebo utrácet za výživový poradce. Jsem taky typ jablko. Jako jsem tlustčí, než je dneska asi taková ta norma, ale že bych byla nějaká velryba to mi zase nepřijde. :nevim:

Gemnis
Nováček 9 příspěvků 10.03.19 22:13

@Quinn7 V hlavě určitě, nesnáším pohled do zrcadla. Jsem z toho nešťastná. Ale taky mě trápí ty zdravotní problémy. Zdravotních problémů mám víc než dost a ta váha mi to docela zhoršuje.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 3 inzeráty 10.03.19 22:25
@Gemnis píše:
@Quinn7 V hlavě určitě, nesnáším pohled do zrcadla. Jsem z toho nešťastná. Ale taky mě trápí ty zdravotní problémy. Zdravotních problémů mám víc než dost a ta váha mi to docela zhoršuje.

já taky nejsem nijak nažhavená z toho jak vypadám :D, ale říkám si, že sou daleko tlustčí ženský. S těma zdravotníma problémama neporadím, nepřijde mi, že by si měla takovou extrémní nadváhu, aby to způsobovalo problémy. Spíš mi přijde, že naší váhu má dneska každej druhej. Fatk víš, že ty zdravotní problémy sou způsobený jenom špekem na břiše?

Gemnis
Nováček 9 příspěvků 10.03.19 22:30

@Quinn7 Podle toho, co mi říkala moje doktorka, která mi zaváděla tu merunu tak ano. Prý je to metabolický syndrom. Mám hrůzu, že se k tomu přidá ještě diabetes.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8293 příspěvků 11.03.19 02:30

Vis neco blizsiho,co mas s hormony??

Maminanamatersky
Kecalka 441 příspěvků 11.03.19 07:58

No ja mam temer stejny pomer vyska/vaha, a nejak extra tlusta si nepripadam :nevim: Jasne, na miss world ani na verejne chlubeni to zrovna neni, ale spokojene zit se s tim da :nevim: Je ta honba za stihlosti nutna? A mas to na brise urcite tuk? Nemohl by to byt spis problem se zazivanim nebo s hormony?

růžový achát
Kelišová 7121 příspěvků 11.03.19 08:16
Váš příspěvek
Reklama